Посуд сталевий емальований ТМ Idilia та ТМ Layrel виробництва ТОВ «Новомосковський посуд» успішно пройшов екологічну сертифікацію згідно з ISO 14024 та є першим в даній категорії товарів, що отримав екологічний сертифікат.

Зокрема, за результатами проведеної процедури екологічної сертифікації, було підтверджено відповідність посуду ТМ Idilia та ТМ Layrel виробництва ТОВ «Новомосковський посуд» вимогам СОУ ОЕМ 08.002.17.032:2019 Вироби сталеві. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Екологічний сертифікат №UA.08.002.499 містить повний перелік сертифікованих виробів.

Виробник здійснює повний цикл виробництва посуду – від виготовлення посуду із тонколистового прокату до відвантаження готового емальованого посуду споживачам. На кожній стадії виробничого процесу виробником впроваджуються заходи контролю. Продукція відповідає вимогам нормативних документів та державних норм.

Для виробництва посуду не використовуються шкідливі для здоров’я людини речовини що класифікуються як такі, що можуть спричиняти вплив на ендокринну систему людини, є канцерогенними, мутагенними або тератогенними, токсичні важкі метали та їх сполуки, галогеновані органічні сполуки, промивні масла, плавикова кислота, хром VI.

ТОВ «Новомосковський посуд» здійснює свою діяльність по виготовленню посуду з 1955 р. Підприємством здійснюється управління екологічними аспектами, впроваджуються енергозберігаючі заходи. Екологічна політика підприємства закріплює прагнення підприємства забезпечити захист навколишнього середовища, вдосконалювати виробничі та управлінські процеси, слідуючи принципам сталого розвитку, інвестувати в природоохоронні заходи у всіх сферах його діяльності.

Детальніше про виробництво та продукцію ТОВ «Новомосковський посуд» – www.uaposuda.biz.

Перевірено та сертифіковано