На даний час екологічна сертифікація доступна для 54 категорій товарів і послуг.

Екологічний сертифікат є документом що підтверджує переваги об’єкту сертифікації відносно впливів на стан довкілля та здоров’я людини за схемою згідно ISO 14024.

Видається на чітко визначені найменування екологічно сертифікованих товарів або послуг із зазначенням користувача сертифікату. При сертифікації організації («зелений офіс», «зелений клас») в сертифікаті зазначається організація та її об’єкт на якій поширюється сфера дії сертифікату.

Термін дії – 3 роки.

Для отримання відповіді про можливість пройти екологічну сертифікацію, вартість та строки виконання робіт необхідно подати до органу з оцінки відповідності заявку за формою встановленого зразку.

Отримавши висновок за результатами розгляду заявки протягом 3 днів – заявник приймає рішення про подальші дії щодо проходження сертифікації.

Сертифікаційні роботи починаються після укладання договору. Процедура оцінювання, в будь-якому випадку, передбачає документальний аудит. Перелік підтвердної документації та вимоги до неї визначаються органом з оцінки відповідності згідно вимог екологічних критеріїв оцінювання життєвого циклу на певну категорію товарів чи послуг.

Аудит виробничих потужностей здійснюється якщо це передбачено екологічними критеріями (в залежності від категорії продукції) або у разі необхідності, що визначається експертною комісією. При оцінюванні послуг та організацій («зелений офіс», «зелений клас») аудит на місці проводиться без виключень (об’єкту надання послуг, офіс організації).

Екологічний сертифікат є підставою для надання права на застосування екологічного маркування

Скористайтеся перевагами, що надають екологічна сертифікація та маркування, як результати незалежної й компетентної оцінки згідно вимог міжнародних стандартів. Використовуйте їх повний потенціал для просування.

Для роз’яснень, навчання персоналу та з інших додаткових питань, звертайтесь за телефонами:

+38-067-886-31-93
+38-044-332-84-08
+38-044-332-84-09
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дізнайтесь більше


Завантажити