Орган з оцінки відповідності «Центр екологічної сертифікації та маркування» ВГО «Жива планета» (надалі – ООВ) запрошує технологів та фахівців з оцінки відповідності продукції до співпраці у якості технічних експертів.

Технічні експерти приймають участь у складі експертних комісій ООВ з оцінювання продукції вимогам екологічних критеріїв за схемою згідно з ISO 14024:2018 Екологічні марковання та декларації – Екологічне маркування типу I – Принципи та методи (Environmental labels and declarations – Type I environmental labelling – Principles and procedures).

Категорії товарів

До складу експертної комісії входять також штатні фахівці з сертифікації та аудитори ООВ. Кількісний склад експертної комісії не менш 3 (трьох) осіб.

Склад експертної комісії по кожній сертифікаційній справі затверджується наказом ООВ.

Кандидат має відповідати таким критеріям компетентності:

  • технічна освіта за відповідним напрямом економічної діяльності;
  • досвід роботи, пов'язаний з виробництвом / проектуванням / випробуванням продукції, що є об’єктом оцінювання не менше 1 року або наявність наукового ступеню кандидат наук відповідної галузі, залежно від категорії продукції, у сертифікаційних роботах відносно якої приймається участь, або досвід роботи у сфері оцінки відповідності не менш ніж 2 роки в якості аудитора/експерта/стажиста;
  • навчання за програмами екологічний аудит/аудит систем управління навколишнім середовищем/аудит систем управління безпечністю харчових продуктів/сертифікація продукції та послуг (бажано);
  • володіння знаннями щодо:
    • відповідної галузі та продукції в межах галузі;
    • нормативної бази, пов’язаної з продукцією, що підлягає оцінюванню;
  • знання англійської мови на рівні не нижче Intermediate (бажано);
  • особисті якості: неупередженість; витримка; логічне мислення; аналітичний склад розуму; здатність до аналізу; здатність до спілкування; широта кругозору; здатність до об'єктивної оцінки; зосередженість та ін., дотримання вимог конфіденційності та неупередженості діяльності.

Для подання кандидатури необхідно надіслати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заповнені та підписані:

Тема повідомлення: Анкета кандидата в технічні експерти (зазначити ПІБ).

Кандидати, які відповідають вищезазначеним критеріям компетентності, будуть запрошені до навчання (на безоплатній основі) з метою підвищення кваліфікації з оцінювання продукції на основі методу оцінювання життєвого циклу за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024.

Після проходження навчання, кандидати будуть включені до Реєстру кандидатів в технічні експерти /технічних експертів Органу з оцінки відповідності «Центр екологічної сертифікації та маркування» ВГО «Жива планета» та будуть залучатися до сертифікаційних робіт.

Участь технічного експерта у сертифікаційних роботах здійснюється без відриву від основного місця роботи на основі цивільно-правової угоди. Оплата роботи – договірна і визначається відповідно до її трудомісткості та ефективності.

Контактна особа

ООВ «Центр екологічної сертифікації та маркування» ВГО «Жива планета»

Інна Яреськовська
+38-093-457-02-03 (тел., Viber, Telegram)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ecolabel.org.ua