ТОВ «СПЕЦБУД-ПЛЮС» підтвердило відповідність стандарту «Зелений офіс» та отримало екологічний сертифікат №UA.08.002.482 за схемою сертифікації згідно з ДСТУ ISO 14024.

Стандарт «Зелений офіс» встановлює обов'язкові та додаткові критерії, яким має відповідати офіс та показники результативності управління його екологічними аспектами.

ТОВ «СПЕЦБУД-ПЛЮС» задекларувало своє екологічне спрямування та важливість здійснення охорони навколишнього середовища в екологічній політиці.

Підприємство вживає заходи, спрямовані на енерго-, водо-, теплозбереження, скорочення обсягів утворення відходів (макулатури). У приміщеннях офісу використовуються енергозберігаючі лампи, прилади, комп’ютерна і офісна техніка, канцтовари та інші малоцінні товари багаторазового застосування. Для друку застосовують екологічно сертифікований папір, позначений маркування ЄС Ecolabel EU. Прибирання приміщень здійснюється із застосуванням концентрованих, безфосфатних і безпечних для довкілля засобів побутової хімії.

Досягнення вимог стандарту «Зелений офіс» дозволило підприємству більш раціонально використовувати ресурси, необхідні для роботи офісу, відчути економічну вигоду від зниження використання ресурсів і матеріалів, а також створити більш комфортне і безпечне середовище для роботи колективу.

Перевірено та сертифіковано