Мийні засоби для дитячих речей ТМ «HIPPO» та ЕКО гель-бальзам для миття посуду ТМ «TORTILLA» виробництва ТОВ «СИРЕНА ПЛЮС ЛТД» успішно пройшли щорічну планову процедуру наглядання за екологічно сертифікованими засобами згідно з ISO 14024.

В процесі наглядання виробник підтвердив відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу та сталість показників засобів зазначених в екологічному сертифікаті UA.08.002.421:

  • м’який гель для прання дитячих речей та пелюшок ТМ «HIPPO»;
  • бальзам-ополіскувач для дитячих речей ТМ «HIPPO»;
  • ЕКО крем для видалення плям та відбілювання дитячих речей та пелюшок з перших днів життя ТМ «HIPPO»;
  • ЕКО засіб для відбілювання дитячих речей та пелюшок з перших днів життя (порошкоподібний) ТМ «HIPPO»;
  • гель для миття дитячого посуду з перших днів життя ТМ «HIPPO»;
  • концентрований засіб для миття дитячих пляшечок з антибактеріальною дією ТМ «HIPPO»;
  • ЕКО гель-бальзам для миття посуду ТМ «TORTILLA».

Стандарт СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 розроблений у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу згідно з ISO 14040 і враховує вимоги екологічних критеріїв на мийні засоби регіональних програм екологічного маркування ЄС (Ecolabel.EU) та скандинавських країн (Nordic Swan). Цей стандарт дозволяє визначити та підтвердити екологічні переваги продукції та поліпшені характеристики відносно потенційного впливу на довкілля та здоров’я людини.

ТОВ «СИРЕНА ПЛЮС ЛТД» має прийняту екологічну політику та забезпечує системне управління екологічними аспектами виробництва і продукції. Виробничі потужності підприємства обладнані новим ресурсозберігальним обладнанням.

Унікальна рецептура мийних засобів ТМ «HIPPO» та ТМ «TORTILLA» складається з не менше ніж з 90% компонентів природного (у тому числі олеохімічного) походження, що забезпечує їх високий рівень біологічного розкладу.

Всі складники що застосовуються для виробництва засобів проходять відбір за класами і категоріями небезпеки згідно вимог європейських стандартів. На виробництві впроваджений системний контроль якості інгредієнтів та готової продукції.

У складі продукції відсутні такі небезпечні речовини, як фосфати, парабени, формальдегіди, хлор, хімічні барвники, ароматизатори або парфумерні композиції що здатні викликати алергічні реакції.

Засоби ТМ «HIPPO» розроблені для використання з перших днів життя дитини, що підтверджено Міністерством охорони здоров’я України.

Детальніше про виробництво та продукцію ТОВ «СИРЕНА ПЛЮС ЛТД» можна дізнатися на сайті виробника - www.sirena.com.ua

Перевірено та сертифіковано