Асортимент екологічно сертифікованих чаїв ТМ Lipton виробництва ТОВ «Юнілівер Україна» розширився на 5 найменувань. Чаї Lipton Gold та Lipton Natura Botanica успішно пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно з ISO 14024, що підтверджено екологічним сертифікатом №UA.08.002.505.

Оцінювання здійснювалось на відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.077:2013 Чаї та чайні напої. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Цей стандарт розроблений у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції на основі результатів аналізування кращого виробничого досвіду.

Вимоги стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄC) № 1333/2008 від 16 грудня 2008 року про харчові добавки;
  • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1334/2008 від 16 грудня 2008 року про ароматизатори та деякі харчові інгредієнти з ароматизованими властивостями, що застосовується в продуктах харчування.

Екологічно сертифіковані чаї виробляються з чайної сировини, вирощеної на плантаціях, які мають міжнародний сертифікат RFA, що підтверджує їх відповідність принципам соціальної відповідальності, захисту довкілля і екосистем та економічної ефективності.

Екологічно сертифіковані чаї не містять барвників, ароматизаторів, мікотоксинів та пестицидів. Чайні пакетики для заварювання виготовлені з фільтр-паперу целюлозного; містять бавовняну нитку та паперовий ярлик. Їх безпечність підтверджена відповідними сертифікатами та протоколами випробувань, проведеними зарубіжними лабораторіями.

ТОВ «Юнілівер Україна» приділяє значну увагу управлінню екологічними аспектами та модернізації устаткування задля запобігання забрудненню довкілля, зменшення втрат сировини і пакувальних матеріалів.

Більш детальніше про продукцію — на www.lipton.com

Перевірено та сертифіковано