Шпалери вологостійкі та симплексні паперові ТМ Шарм вітчизняного виробника ТОВ «ВІКТОРІЯ І К» повторно підтвердили свою відповідність вимогам екологічних критеріїв СОУ ОЕМ 08.002.03.057:2009 Шпалери. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу й продовжують застосовувати екологічне маркування на підставі екологічного сертифікату № UA.08.002.480.

Вимоги стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.057 є тотожними до вимог екологічних критеріїв для шпалер що прийняті німецькою програмою екологічного маркування «Blue Angel».

Вимоги СОУ ОЕМ 08.002.03.057 спрямовані на досягнення кращих показників ресурсоефективності і більш чистого виробництва, а також у значній мірі обмежують вміст небезпечних хімічних речовин.

Екологічно сертифіковані шпалери марковані знаком «Зелений журавлик» не містять сполук важких металів та токсичних речовин, небезпечних для здоров’я людини та довкілля за класами та категоріями небезпеки згідно з:

  • Регламентом Європейського Парламенту № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP);
  • Регламентом Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH).

При виробництві не застосовуються леткі органічні сполуки (ЛОС) та біоцидні антисептики що здатні вивільнятись і мають суттєві негативні впливи на здоров’я людини, зокрема руйнують ендокринну і імунну системи.

Шпалери ТМ «Шарм» виробляються з 1998 року на паперовій основі з використанням високоякісної сировини з Німеччини, Нідерландів і країн ближнього зарубіжжя. Вони придатні для декору стін в будь-якому житловому або офісному приміщенні, дитячих кімнатах і в будинках, де проживають люди, зокрема ті що страждають на алергічні захворювання.

З моменту заснування компанії стратегічним завданням було виробництво виключно шпалер з поліпшеними екологічними характеристиками.

На підприємстві визначено екологічну політику, екологічні цілі та впроваджуються заходи, спрямовані на їх досягнення.

Шпалерна фабрика розташована у Дніпропетровській обл. і обладнана німецькими лініями світових марок. Обсяги випуску фабрики перевищують 1 000 000 рулонів шпалер на рік. Щорічно виробництво розширюється.

Асортимент виробів представлений різноманітністю дизайнів простих (симплекс) і вологостійких шпалер: кольорових, що імітують природні матеріали, з великим і дрібним малюнком, однотонних і здатний задовольнити навіть найвишуканіший смак споживачів.

Детальніше на сайті виробника www.charm-oboi.com

Перевірено та сертифіковано