Олії соняшникові ТМ «Олейна» в асортименті згідно з екологічним сертифікатом № UA.08.002.382 виробництва ДП «Сантрейд» успішно пройшли щорічну процедуру наглядання.

За результатами аналізування даних, підтверджено сталість результатів оцінки відповідності екологічно сертифікованої продукції вимогам СОУ ОЕМ 08.002.03.018:2020 Олія рослинна. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу та проходження планової щорічної перевірки стабільності показників сертифікованої продукції.

СОУ ОЕМ 08.002.03.018 встановлює критерії до рослинних олій різних типів, зокрема соняшникової, за якими визначається більш екологічно краща.

Всі складники продукції повинні бути натуральними. Сировина відповідати показникам безпеки і якості значно вищим ніж державні норми загальнообов’язкові для всіх операторів ринку.

Екологічно сертифіковані олії ТМ «Олейна» виробляються з соняшникового насіння, не містять ГМО, а також ароматизаторів, барвників, консервантів, стабілізаторів, підсилювачів смаку і аромату.

Виробник продукції завод ПрАТ ІІ «ДОЕЗ» змінив назву на ТОВ «Дніпровський олійноекстракційний завод», що у м. Дніпро. На виробництві не застосовуються небезпечні хімічні речовини та технології здатні вплинути на природну користь натуральної сировини високої якості. Впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2005 та екологічного управління згідно ISO 14001:2015.

Екологічна спрямованість підприємства закріплена в екологічній політиці, основними цілями якої, – економити енергетичні та інші ресурси, зменшувати впливи на довкілля та дотримуватись вимог екологічних стандартів. Підприємством системно вживаються заходи з енергоефективності та заходи, спрямовані на зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та утворення відходів.

ДП «Сантрейд» забезпечує управління життєвим циклом продукції, починаючи від вхідного лабораторного контролю сировини– закінчуючи відвантаженням готової продукції у торгові мережі, навчанням дистриб'юторів, дилерів, ритейлерів.

Детальніше про екологічно сертифіковані соняшникові олії ТМ «Олейна» на www.oleina.ua.

Перевірено та сертифіковано