ЛГЗ PRIME випуcтив лінійку горілки ТМ «IDEA»: «CLASSIC», «AMARANTH» та «GINGER», яка успішно пройшла екологічну сертифікацію.

Горілка виготовлена на спирту «Люкс» та воді підготовленій (з глибини 700 м) з додаванням настоїв пшениці, ячменю та амаранту («CLASSIC», «AMARANTH») та фітоекстракту імбиру («GINGER»).

Підприємство ретельно здійснює відбір та контроль якості та безпечності сировини та інгредієнтів для вироблення горілки, їх відповідності вимогам державних норм.

Слід зазначити, що для вироблення горілки «AMARANTH» використовується органічно сертифіковане зерно амаранту згідно стандарту з органічного виробництва та переробки, якій еквівалентний Постановам ЄС №№ 834/2007, 889/2008 щодо органічного виробництва.

Для приготування інгредієнтів для горілки на підприємстві застосовують передові технології.

Горілка не містить заборонені харчові домішки, штучні ароматизатори, барвники та консерванти. Напій виготовлено без застосування ферментних препаратів, що містять ГМО або отримані з використанням ГМО.

Для очищення горілки застосовують технологія «кременевий колодязь». Суть її полягає в тому, що перед подачею на купаж і розлив, горілка за принципом колодязя, тобто знизу вверх, наповнює резервуар, проходячи через шар кременю. Мінерал пом'якшує горілку за рахунок наявності в ньому скам'янілої органіки і пористої структури. В результаті покращується органолептика напою та сприйняття її організмом.

Покращені якості горілки підтверджують також значно нижчі показники вмісту метилового спирту, токсичних елементів та радіонуклідів, ніж допускається вимогами нормативних документів.

Спеціальна форма пляшки у вигляді природної краплі для нової горілки підкреслює екологічність напою. Самі ж пляшки відповідають встановленим медичним критеріям безпеки та вимогам санітарного законодавства, рівні міграції хімічних речовин (алюміній, залізо, кобальт, бор, миш’як, свинець) у рідке модельне середовище не перевищують нормативи, встановлені санітарними нормами.

За результатами проведеного оцінювання відповідності горілки ТМ «IDEA» вимогам СОУ ОЕМ 08.002.03.024:2014 Напої алкогольні дистильовані. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу підприємству видано екологічний сертифікат № UA.08.002.431 та право на застосування екологічного маркування відносно сертифікованої продукції.

ТОВ «Лікеро-горілчаний завод «ПРАЙМ» – сучасне підприємство, створене з урахуванням останніх досягнень науки, комп’ютерних технологій, екологічних вимог, стандартів для харчової та лікеро-горілчаної промисловості. Під час проектування, а також функціонування враховуються та мінімізуються фактори, які можуть впливати на навколишнє природне середовище. Підприємство має сертифіковані системи управління якості та безпечності харчових продуктів стосовно виробництва горілок, горілок особливих, напоїв лікеро-горілчаних згідно ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007.

Більш детальніше про підприємство та горілку ТМ «IDEA» на www.olimp.ua.

Перевірено та сертифіковано