Лакофарбові матеріали ТМ ATTOL та TM ALWAYS WITH A SMILE виробництва ТОВ з ІІ «Атолл Пеінт Україна» успішно пройшли процедуру екологічної сертифікації та підтвердили свої екологічні переваги згідно з стандартом СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

За результатами проведеної оцінки відповідності, ТОВ з ІІ «Атолл Пеінт Україна» видано екологічний сертифікат № UA.08.002.381 та надано право на застосування екологічного маркування відносно 15 найменувань лакофарбових матеріалів зазначених в ньому.

Оцінювання здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.016.019:2014 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, який встановлює критерії визначення переваг лакофарбових матеріалів щодо їх потенційних впливів на стан довкілля та здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Цей стандарт гармонізований з екологічними критеріями на лакофарбові матеріали програм екологічного маркування ЄС – Ecolabel.EU.

Вимоги стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Директиви Європейського парламенту і Ради (ЄС) № 2004/42/CE від 21 квітня 2004 року про обмеження викидів летких органічних сполук пов’язаних із застосуванням органічних розчинників у фарбах, лаках та засобах для оздоблення автомобілів;
  • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH);
  • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP).

Екологічно сертифіковані ґрунтовки, фарби та шпаклівка не містять перфторованих алкілсульфонатів, фталатів та етиленгліколю, алкілфенол етоксилатів небезпечних для здоров’я людини, здатних вивільнятись у приміщення і забруднювати повітря.

Показники вмісту ЛОС, сполук ізотиазоліонів та речовин, які можуть не перевищують показників, допустимих екологічним стандартом і які значно вище державних норм безпеки.

ТОВ з ІІ «Атолл Пеінт Україна» один з відповідальних виробників лакофарбових матеріалів в Україні. За 7 років існування компанії значно розширився асортимент продукції, що виробляється, покращилася якість та упаковка.

На теперішній час продукція ІІ ТОВ з «Атолл Пеінт Україна» представлена матеріалами торговельних марок ТМ Atoll, BABY SMILE, SMILE WOOD PROTECT та іншими, що включають в себе органорозчинні (емалі, лаки, ґрунтовки та водорозчинні (акрилові, акрило-силіковані та інші) емалі, фарби, ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки, лаки та клеї.

Основними цілі екологічної політики компанії:

  • забезпечення усіх рішень та діяльність згідно з природоохоронним законодавством;
  • впровадження та застосування передових і безвідходних технологій;
  • застосування ефективного ресурсозберігаючого виробничого устаткування, використання наукових досягнень, що забезпечують екологічність процесів виробництва та готовій продукції у відповідності з міжнародними стандартами та встановленими показниками екологічних критеріїв на продукцію;
  • прагнення до постійного вдосконалення продукції що виготовляється, розробка нових більш екологічно кращих матеріалів із заміною органічних розчинників;
  • економічність матеріалів, що забезпечує відмінну якість і довговічність одержуваного лакофарбового покриття, при оптимальній витраті матеріалів і прийнятною для споживача ціною;
  • турбота про найменших споживачів нашої продукції – випускається група екологічних матеріалів серії Baby Smile для ремонту дитячих кімнат;
  • забезпечення сталості показників і підтримка екологічної сертифікації продукції в українській системі сертифікації та маркування згідно з ISO 14024.

Детальніше про продукцію і виробника на www.smilepaints.com

Перевірено та сертифіковано