Чергова повторна екологічна сертифікація продукції ТМ HIPPO та ТМ TORTILLA виробництва ТОВ «Сирена Плюс ЛТД» проходила за схемою згідно з ISO 14024.

«Сирена Плюс ЛТД» починала свою діяльність як офіційний імпортер і представник компанії Хенкель-Росія у 1997 році. Надалі розширюючи лінійку брендів, компанія співпрацювала з багатьма російськими виробниками побутової хімії та косметики, такими як Невська Косметика (РФ), Фабрика СВОДОДА (РФ), ЗАТ АІСТ (РФ), Концерн КАЛИНА (РФ), Фабрика Флораліс (РБ), МАРКЕЛЛ (РБ) і ін., імпортуючи і просуваючи бренди компаній через дистриб'юційні мережу у всіх регіонах України.

Перший виробничий досвід компанія отримала в 2004 році розміщуючи замовлення на контрактне виробництво продукції під власними торговими марками.

На сьогодні компанія ТОВ «СИРЕНА ПЛЮС ЛТД» реалізувала повний виробничий цикл від виготовлення до фасування продуктів побутової хімії

Компанія співпрацює з дистриб'юторськими і великими оптовими компаніями у всіх регіонах України.

Стандарт СОУ ОЕМ 08.002.12.007 є нормативним документом що гармонізований з вимогами на косметичні засоби програм екологічного маркування ЄС (Ecolabel.EU) та скандинавських країн (Nordic Swan).

Критерії стандарту на відповідність якому проводилась експертна оцінка, охоплюють всі стадії життєвого циклу косметичних засобів – від складників до паковання.

Основним завданням при впровадженні та подальшому перегляді екологічних критеріїв є:

  • натуральність сировини;
  • заборона на вміст небезпечних для довкілля і здоров’я хімічних речовин (за класом та категорією небезпеки 1328 речовин заборонені до застосування та вміст 250 речовин обмежений);
  • зменшення відходів споживання.

За результатами оцінювання мийних засобів ТМ HIPPO та ТМ TORTILLA сфера дії екологічного сертифікату № UA.08.002.467 поширена на м’яке ЕКО мило для дітей з перших днів життя та рідке кухонне ЕКО мило для рук з поглиначем сторонніх запахів.

Виробник демонструє сталість постачальників складників.

Екологічно сертифіковані косметичні засоби доступні в економній упаковці (тарі), що дозволяє оптимізувати витрати на придбання продукції високої якості й запобігає утворенню зайвих відходів споживання. Паковання не містить хлору та інших активних речовин.

Маркування спожиткової тари відповідає вимогам ДСТУ 4260:2003 Тара і паковання спожиткові маркування – Загальні вимоги. Зокрема, містить маркування щодо походження матеріалу і може бути легко розділене на складові частини для подальшої переробки за доступними в Україні технологіями.

Детальніше про екологічно сертифіковані засоби ТМ HIPPO та ТМ TORTILLA на www.sirena.com.ua

Перевірено та сертифіковано