4 найменування лакофарбової продукції ТМ BAYRIS та TM MAGNAT виробництва ТОВ «Снєжка-Україна» успішно пройшли процедуру екологічної сертифікації. Повний перелік сертифікованих засобів згідно з ISO 14024 зазначений у сертифікатах № UA.08.002.548 та № UA.08.002.337

Сертифікована продукція за результатами випробувань демонструє високу якість покриття у поєднанні з економічністю застосування.

За результатами проведеної оцінки підтверджено відповідність лакофарбової продукції вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2020 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Цей стандарт розроблений шляхом гармонізації з екологічними критеріями програми екологічного маркування Ecolabel.EU, що затвердженні Рішенням Єврокомісії №2014/312/ЄС від 28 травня 2014 року про встановлення екологічних критеріїв для фарб та лаків.

Сертифіковані продукти ТМ «BAYRIS» виготовляються виключно з високоякісної сировини від провідних виробників Європи та Америки – Basf SE, Wacker Chemie AG, Momentive Specialty Chemicals BV, Ashland Industries Europe GmbH, а також вітчизняних виробників - ПАТ «Подільський цемент», ПАТ «Гіпсовик» тощо. Класифікація всіх складників за показниками безпеки і готових продкутів проводилась відповідно до Регламенту (ЄС) Європейського Парламенту та Ради №1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP).

Екологічно сертифікована продукція не містить небезпечних для здоров’я людини: летких органічних вуглеводнів, перфторованих алкілсульфонатів, фталатів та етиленгліколю, алкілфенол етоксилатів, важких металів. Показники вмісту ЛОС, сполук ізотіазолінів та інших хімічних речовин відповідають вимогам європейського стандарту для еко продукції і значно менше ніж ті що встановлені державними нормативами. Продукція доступна в тарі різного об’єму, що дозволяє оптимізувати витрати на продукцію високої якості й запобігає утворенню зайвих відходів споживання. Тара з полімерів не містить хлору та інших активних речовин і підлягає подальшій переробці за доступними в Україні технологіям.

Завод підприємства розташований у м. Яворів Львівської області. На заводі функціонують два цехи: в одному виготовляють водоемульсійні фарби, акрилові емалі, ґрунтувальні засоби, клеї, протигрибкові вироби та інші продукти; в іншому цеху – сухі шпаклювальні гладі.

Для ефективної організації логістичних процесів та високих стандартів сервісу, на підприємстві споруджено сучасний склад готової продукції, де зберігається продукція як українського, так і польського виробництва.

Невід’ємною складовою діяльності підприємства є політика щодо виробництва екологічної продукції, яка є більш кращою для довкілля та здоров’я людей.

Важливою структурною ланкою підприємства є лабораторія з контролю виробництва, фахівці якої перевіряють якість сировини, якість готової продукції. Проводяться системні дослідження санітарно-гігієнічні дослідження повітря робочої зони, стічних вод та відкритих водойм.

Особлива увага на підприємстві приділяється організації комфорту й безпеки робочих місць, створенню сприятливих умов праці персоналу та забезпеченню дотримання й виконання вимог законодавства у сфері охорони праці.

Підприємство є соціально відповідальним, впроваджує соціальні програми, інвестує кошти в розвиток культури, медицини, освіти та спорту. Разом з професійними навчальними закладами, за підтримки Міністерства освіти і науки України, відкриває навчально-практичні центри «Śnieżka» (за професіями «Маляр», «Опоряджувальник»), «VIDARON» (для столярів), «FOVEO TECH» (для фахівців за професією «Монтажник систем утеплення будівель»), в яких впроваджено вивчення та практичне застосування лакофарбових матеріалів, які виготовляє Група «Śnieżka».