З метою продовження терміну дії екологічного сертифікату UA.08.002.359 та права застосування екологічного маркування до 2018 року, – 97 найменувань сухих будівельних сумішей ТМ Ceresit та серії «Момент» успішно пройшли повторну екологічну сертифікацію згідно ISO 14024.

Екологічно сертифіковані суміші виробляються на виробничих потужностях ТОВ з ІІ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)», зокрема розташованих у м. Вишгороді Київської обл. (потужність – 150 тис. т/рік), м. Бакалеї Київської обл. (потужність – 210 тис. т/рік), м. Цюрупинську Херсонської обл. (потужність – 230 тис. т/рік), м. Миколаєві Львівській обл. (потужність – 210 тис. т/рік). Згідно технологічних регламентів виробництва ТОВ з ІІ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)» забезпечує управління життєвим циклом продукції на вхідному потоці, – починаючи контролю безпеки, якості та умов зберігання сировини, допоміжних інгредієнтів (добавок) і пакувальних матеріалів, на вихідному потоці – закінчуючи відвантаженням готової продукції у торгові мережі.

Сировина що використовується для виробництва сумішей не містить летких органічних сполук (ЛОС), азбесту, фосфогіпсу, формальдегіду, інших канцерогенних та високотоксичних речовин, органічних сполук олова та важких металів.

За результатами досліджень встановлено, що показник ефективної сумарної активності природних радіонуклідів сумішей знаходиться в межах від 2,67 до 161 Бк/кг, в залежності від найменування, що значно нижче за встановлений норматив – 370 Бк/кг та згідно вимог екологічних критеріїв СОУ ОЕМ 08.002.16.070 – 250 Бк/кг.

За результатами оцінювання екологічних аспектів виробничої діяльності встановлено дотримання вимог природоохоронного законодавства та поліпшені показники екологічної результативності виробництва. Наприклад, за даними 2015 року, показники обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищували встановлених нормативів, і завдяки сучасних технологій виробництва, у середньому на 10% були нижче за нормативні. Також, з метою зменшення рівня викидів забруднюючих речовин та парникових газів в атмосферне повітря, на заводі забезпечено своєчасне технологічне обслуговування очисного устаткування, у 2015 році проведено модернізацію фільтрів сушки піску № 1 та силосної банки С2, замінені фільтруючі елементи (рукава) головного фільтру аспірації. 17,6 % відходів виробництва збираються і передаються на утилізацію в якості вторинної сировини.

Для паковання сумішей використовуються паперові крафт-мішки та термоусадочна поліетиленова плівка. Пакувальний матеріал не містить сполук хлору та придатний для переробки. Паковання для сумішей може бути легко розділено на складові частини для подальшої переробки за доступними в Україні технологіями.

Суміші транспортують усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів. Продукція відвантажується оптовими партіями та транспортується оптимальними маршрутами, що забезпечує зменшення обсягів витрат палива та викидів забруднюючих речовин від автотранспортних засобів в атмосферне повітря на тонну транспортованої продукції.

ТОВ з ІІ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)» має мережу з 40 центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Компанія розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти та науки України розроблені учбові програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні, працюють 27 центрів підготовки фахівців в 21 області України. Компанією відкрита перша в Україні лабораторія «Підвищення конкурентоспроможності будівель і споруд» на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУСА).

На підставі екологічного сертифікату UA.08.002.359 застосування екологічного маркування дозволено відносно:

  • матеріалів для лицювальних робіт (Ceresit CM 11; Ceresit CM 11 plus; Ceresit СМ 11PRO; Ceresit СМ 12; Ceresit СМ 12 Pro; Ceresit СМ 12 super; Ceresit CM 14; Ceresit CM 115; Ceresit CM 16; Ceresit CM 117; Ceresit CM 117 PRO; Ceresit CM 17; Ceresit CE 33 plus; Ceresit CЕ 40 aquastatic; Ceresit CЕ 41; Ceresit CЕ 43 Grand Elit; Ceresit CT 83; Ceresit CT 83 Pro; Ceresit CT 83 ЗИМА; Ceresit CT 83 Pro ЗИМА; Ceresit CT 85; Ceresit CT 85 Pro; Ceresit CT 85 ЗИМА; Ceresit CT 85 Pro ЗИМА; Ceresit CТ 87; Ceresit CT 190; Ceresit CT 190 Pro; Ceresit CT 190 ЗИМА; Ceresit CT 190 Pro ЗИМА; Ceresit CT 180 Pro; CT 180 Pro ЗИМА; Ceresit Thermo Universal; Момент суміш для армування та приклеювання пінополістиролу; клей для плитки Момент; клей для плитки «Еластичний» Момент; Момент суміш для армування та приклеювання пінополістиролу та мінераловатних плит; Момент суміш для приклеювання пінополістиролу; будівельна суміш класична Момент; будівельна суміш універсальна Момент);
  • матеріалів для опоряджувальних робіт (Ceresit СТ 24; Ceresit CT 28; Ceresit CT 29; Ceresit CT 126; Ceresit CT 127; Ceresit CT 225 (білий); Ceresit CT 225 (світло-сірий); Ceresit CT 34; Ceresit CT 35; Ceresit CT 36; Ceresit СТ 137; Момент штукатурка цементна; Момент штукатурка цементно-вапняна);
  • матеріалів для мурувальних робіт та анкетування (Ceresit CT 21; Ceresit CT 21 ЗИМА; Ceresit CT 28);
  • матеріалів для підготовки і облаштування підлог, самовирівнюючі суміші (Ceresit CN 83; Ceresit CN 69; Ceresit CN 76; Ceresit CN 72; Ceresit CN 178; Ceresit CN 278; Thomsit DD; Thomsit DD extra; Thomsit DX; Thomsit DG; Thomsit SE 93; Thomsit RS 88; Ceresit СО 85; Момент Рівна підлога; Момент Стяжка; Ceresit CF 56 Quartz; Ceresit CF 56 Corundum; Ceresit CF 56 Corundum plus; Ceresit CF 56 Metal Ceresit CX 5; Ceresit CX 15; Момент суміш для мурування; Момент суміш для мурування газобетону);
  • матеріалів для ремонту та відновлення конструкцій (Ceresit CD 22; Ceresit CD 22 (2012); Ceresit CD 24 (2012); Ceresit CD 25; Ceresit CD 30 (2012);
  • матеріалів для гідроізоляції: Ceresit CR 65; Ceresit CR 66 (компонент А);
  • клеїв для шпалер (Метилан Вініл Преміум; Метилан Гранулат Преміум; Метилан Скловолокно Преміум; Метилан Універсал Преміум; Метилан Флизелин Преміум; Метилан Флізелін; Метилан Вініл; Момент Вініл; Момент Класік; Момент Флізелін; Метилан Універсал бордюрний клей; Метилан Універсал для паперових шпалер).

Фахівці компанії розробляють технічну документацію для допомоги проектним і будівельним організаціям: технологічні карти, системні каталоги; беруть участь в дослідженні будівель і розробці індивідуальних технологічних рішень; навчають робітників і інженерів безпосередньо на будівельних об'єктах.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» була удостоєна багатьох нагород: «Бренд Року», «Вища проба», «Найкращий працедавець», «Золота якість», «Київська якість» та інших.

ТМ Ceresit вже шостий раз перемогла в номінації «Суха будівельна суміш року» міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року». У рамках всеукраїнської програми «Працедавці України» компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» була названа «Кращим працедавцем року» і «Кращим платником податків року».

Детальніше на www.ceresit.com.ua