4 найменування масла солодковершкового ТМ «Біло», ТМ «Білоцерківське» та 3 сиру кисломолочного ТМ «Біло», ТМ «Білоцерківський» виробництва ПП «Білоцерківська агропромислова група» успішно підтвердили свою натуральність та отримали право на позначення словом «натуральний» та застосування знаку марковання «Натуральний продукт» (сертифікат №UА.08.002.554).

Оцінювання здійснювалось на відповідність продукції критеріям до натуральних продуктів СОУ ОЕМ 08.02.03.008:2020 Натуральні продукти. Екологічні критерії та метод оцінювання життєвого циклу із врахуванням вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та ДСТУ ISO/TS 19657:2018 Продукти харчові та напої. Технічні критерії для визначення натуральності інгредієнтів (ISO/TS 19657:2017, IDT).

Сертифікована продукція виробляється виключно з молока коров'ячого. При виробництві продукції не допускається:

  • вміст ГМО;
  • вміст замінників (трас-жирів, штучних білків, лактози тощо);
  • вміст ароматизаторів, стабілізаторів, консерванти, барвників, штучних харчових добавок, підсолоджувачів та інгредієнтів, вироблених із сировини штучного походження;
  • застосування іонізуючого випромінювання.

Підприємство здійснює свою діяльність з 1960 року. Сьогодні це сучасний агропромисловий комплекс замкнутого циклу. Виробничі потужності розташовані в Полтавській області. На кожному етапі виготовлення продукції здійснюється контроль якості. Підприємством впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2018, ISO TS 22002-1:2009 Попередні програми з харчової безпеки Частина 1: Виробництво харчових продуктів І додаткові вимоги FSSC 22000 V5.1.

ПП «Білоцерківська агропромислова група» ретельно відбирає постачальників молочної сировини, з якої виробляє продукцію. Угіддя та ферми, з яких постачається молоко, розміщені в Полтавській області поблизу виробництва, щоб кожного дня продукцію виробляти зі свіжого молока. На фермах щомісячно проводиться аудит щодо дотримання ними санітарно-гігієнічних норм, дотримання режиму харчування та належного догляду за коровами. Особлива увага звертається на те, чи входить до щоденного раціону харчування корів люцерна, лугові трави, бобові та зернові культури, а також на наявність умов для зберігання таких кормів.

Детальніше про продукцію та виробництво на www.bilotserkivske.com, www.bilo.ua.