Пластівці ТМ «EveryDay» вівсяні, ячмінні, житні, гречані, горохові, пшеничні та суміш пластівців «Чотири злаки», «Сім злаків», «Дев‛ять злаків» виробництва ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» успішно пройшли процедуру повторної екологічної сертифікації, що надало можливість продовжити строк дії екологічного сертифікату UA.08.002.361 до грудня 2018 року.

На підприємстві впроваджена та функціонує система управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT). Екологічна політика компанії та її основні принципи, – спрямовані на поліпшення показників екологічної результативності виробництва у поєднанні із впровадженням екологічних критеріїв до відбору сировини.

Компанія забезпечує управління життєвим циклом продукції: на вхідному потоці, – починаючи з контролю безпеки, якості та умов зберігання сировини і пакувальних матеріалів, на вихідному потоці, – закінчуючи відвантаженням готової продукції у торгові мережі.

Завдяки системному підходу щодо управління екологічними аспектами виробничої діяльності, за підсумками 2015 року, був досягнутий показник обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря вдвічі менший ніж за встановлені ліміти. На підприємстві впроваджена система сортування відходів. Відходи, що можуть бути використані у якості вторинної сировини (тара пластикова дрібна використана; макулатура паперова та картонна) збираються окремо та передаються на переробку спеціалізованим підприємствам. Завдяки впровадженим у 2015 році заходам з енергозбереження було зменшено показник енергоємності технологічного процесу виробництва продукції на 15%.

Лабораторні дослідження пластівців та їх сумішей ТМ «EveryDay» доводять те, що вона не містить ГМО та харчові домішки. Показники безпеки та якості сировини відповідають вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.045:2009 Пластівці зернові швидкого приготування. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. При цьому слід зазначити, що вимоги цього добровільного екологічного стандарту за такими показниками, як масова частка токсичних речовин, токсинів та радіонуклідів майже вдвічі жорсткіше ніж вимоги держаних норм.

Технологія виробництва пластівців та їх сумішей ТМ «EveryDay» дозволяє зберегти природну користь натуральної сировини (крупи вівсяної, пшеничної, ячмінної, житньої, гречаної та горохової) високої якості.

Матеріал для виготовляння споживчої тари (пакування) не містить шкідливих речовин та придатний для переробки. Споживча тара (пакування) може бути легко розділена на складові частини для подальшої переробки за доступними в Україні технологіями.

Компанія ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» була заснована в 2001 році із залученням 100% українських інвестицій. Виробничі потужності підприємства зосереджені в 30 км. від Києва в селі Шевченкове, Броварського району, Київської області.

Основний напрямок діяльності компанії є переробка зернових культур і виробництво таких продуктів як крупи і пластівці швидкого приготування.

Компанія успішно реалізує продукцію власного виробництва на українському ринку та є експортером в такі країни як Молдова, Румунія, Угорщина, Вірменія, Грузія, Ізраїль та Англія.