6 найменувань продукції ТМ HIPPO, ЕКО гель для миття посуду та бальзам ТМ «TORTILLA» виробництва ТОВ «СИРЕНА ПЛЮС ЛТД» в черговий раз підтвердили свою відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.012.065:2020 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Оцінювання відповідності проводилось за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024:2018.

Термін дії екологічного сертифікату № UA.08.002.421 права застосування екологічного маркування продовжено на наступні 3 роки.

Вимоги стандарту гармонізовані з критеріями оцінки продуктів програми екологічного маркування Ecolabel.EU для зазначених у сертифікаті підкатегорій:

Вимоги СОУ ОЕМ 08.002.12.065 спрямовані на:

  • обмеження вмісту небезпечних для довкілля і здоров’я хімічних речовин;
  • зменшення загальної токсичності засобу;
  • поліпшення ефективності застосування;
  • енергоефективність технологічного процесу виробництва;
  • зменшення відходів виробництва та споживання;
  • зниження негативного впливу на водні екосистеми.

Показники яким повинні відповідати мийні засоби передбачають оцінювання на всіх стадіях життєвого циклу: від складників до паковання.

Мийні засоби ТМ TORTILLA не містять фосфати, фосфонати, хлор та інші речовини небезпечні для довкілля та здоров’я людини згідно вимог критеріїв екологічного стандарту. Мають високий показник біологічного розкладу – більш ніж 90 %.

Всі складники що застосовуються для виробництва екологічно сертифікованих засобів пройшли оцінювання за класами і категоріями небезпеки згідно вимог узгодженої на глобальному рівні системи класифікації і маркування хімічних речовин і сумішей (GHS). Ця система створена ООН з метою приведення до єдиного стандарту критеріїв оцінки небезпеки речовин, а також систем маркування і повідомлень про небезпеку.

Технологічні процеси виробництва мийних засобів характеризуються високою ефективністю споживання енергетичних і водних ресурсів та належною системою управління відходами. Мийні засоби доступні в економній упаковці (тарі), що дозволяє оптимізувати витрати і запобігають утворенню зайвих відходів споживання. Паковання не містить хлору та інших активних речовин що здатні взаємодіяти з засобом і підлягає подальшій переробці за доступними в Україні технологіями.

Детальніше про виробництво та продукцію ТОВ «Сирена Плюс ЛТД» можна дізнатися на сайті виробника - www.tortilla.ua