ТОВ «Глобал Спірітс Груп» отримано екологічний сертифікат № UA.08.002.538 на лінійку горілок ТМ «Мороша» та ТМ «Мороша Leaf » за схемою сертифікації згідно ISO 14024.

Сфера дії екологічного сертифікату поширюється на такі найменування горілок:

ТМ «Мороша» Горілка «Мороша Джерельна», Горілка «Мороща Карпатська», Горілка особлива «Мороша.Карпатські Ягоди», Горілка особлива «Мороша Преміум», Горілка особлива «Мороша Природна», Горілка особлива «Мороша. Лісова Прохолода», Горілка особлива «Золота Карпатська», Горілка особлива «Мороша.Сила Карпат», Горілка особлива «Мороша. Карпатські Озера», Горілка особлива «Мороша Синевир Преміум », Горілка особлива «Мороша Синевир».

ТМ «Мороша Leaf» Горілка «Мороша Джерельна Свіжість»

Виробництво продукції здійснюється на потужностях Лікеро- горілчаного заводу «Хортиця» за адресою: с. Хортиця, Запорізький район, Запорізька обл. пров. Сонячний, буд. 5-а .

Оцінювання продукції здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.024:2014 Напої алкогольні дистильовані. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Стандарт розроблений у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно ДСТУ ISO 14040 на основі результатів аналізування кращого виробничого досвіду.

Вимоги стандарту відповідають вимогам актів права ЄС, зокрема Постанови Комісії (ЄС) № 1881/2006 від 19 грудня 2006 року, що встановлює максимальні рівні для деяких контамінантів в харчових продуктах.

Критерії стандарту охоплюють усі стадії життєвого циклу напоїв і спрямовані на:

  • енергоефективність технологічного процесу виробництва;
  • зменшення екологічних впливів у процесі виробництва (за показниками згідно найкращих доступних технологій виробництва);
  • натуральність складників;
  • зниження вмісту токсичних елементів у сировині та готовій продукції (понад вимог державних норм);
  • зниження питомої активності радіонуклідів у сировині та готовій продукції (понад вимог державних норм);
  • зменшення відходів виробництва та споживання.

Горілки ТМ «Мороша» виробляються на основі зернового спирту класу «Люкс» та мінеральної води, яка видобувається з природного джерела для кожного найменування на зній висоті.

Наприклад, горілка особлива «Преміум» створюється на основі води, що видобувається на висоті 1050 метрів. Для виробництва горілки «Джерельна» вода видобувається на висоті 470 метрів. Вода для виробництва горілки особлива «Мороша на воді озера Синевир» походить з озера Синевир, що знаходиться в Карпатських горах на висоті 989 метрів.

До складу горілок входять виключно натуральні інгредієнти: настої та ароматні спирти. Останні виготовляються з рослинної сировини (карпатські трави, шипшина, вербена лікарська, липа, евкаліпт та ін.).

Рівні вмісту метилового спирту, токсичних елементів та радіонуклідів в готовій продукції є значно нижчими за допустимі рівні, встановлені державними та європейськими нормами, зокрема згідно СОУ ОЕМ 08.002.03.024:2014.

Детальніше про виробництво та продукцію ТМ «Мороша» на www.morosha.com