Відеоролик може буди призначений для ТБ, соцмереж тощо. Він може бути і універсальним, але в будь-якому випадку він має відповідати таким критеріям як:

  • простота сприйняття;
  • легка подача;
  • інформативність і передача основного меседжу;
  • більше креативу.

Незалежна оцінка і підтверджені екологічні переваги продукції варті того щоб про це було згадано. Акцентуйте на цьому увагу у рекламному відеоролику про продукт. Поєднайте переваги вашого продукту з закликом до збереження довкілля. Це може зробити його більш інформативним і цікавим.

Рекламний відеоролик чаю ТМ «Lipton» для ТБ та соцмереж (2020)

Через відео можна розповісти цілу історію про переваги вашого екологічного продукту на всіх стадіях життєвого циклу. Таке відео буде цікаве для споживачів, які прагнуть дізнатись як можна більше задля того, щоб обирати БІЛЬШ ЯКІСНЕ та БЕЗПЕЧНЕ. Переважно такі споживачі є активними користувачами Інтернету. Зробить відеоролик для соцмереж. Застосовуйте його також і під час виступів на конференціях, для відео демонстрації на виставках, різноманітних презентаціях, навчанні персоналу, дилерів тощо.

Відеоролик про екологічні переваги лінолеуму Tarkett (2016)
Знак екологічного маркування – Листок Жизни (Листок Життя).

Проведіть захід з презентацією екологічно сертифікованої продукції разом з представниками незалежних експертних організацій. Незалежна оцінка і інтерв’ю фахівців приверне увагу і зміцнить довіру до вашого бренду.

Відеоролик присвячений екологічній сертифікації ТМ Олейна (2014)

Використайте відеоролики про екологічне маркування, які були визнані як кращі на міжнародному конкурсі до World Ecolabelling Day

Вони універсальні для продукції будь-якої категорії. Ці відеоролики можна:

  • розмістити на власному сайті для інформування про значення екологічного маркування;
  • використовувати під пости в соцмережах;
  • застосувати у поєднані з презентаціями для виступів на конференціях, навчанні персоналу, дилерів тощо;
  • демонструвати на виставках;
  • переробити використавши ідею та контент для реклами вашої продукції.

Про екологічне маркування (2018)

Про екологічне маркування (2019)

З еклологічним маркуванням можна розповісти про продкут без слів. Це демострує відеоролік німецького виробника екологічно сертифікованої постельної білиізни і ковдр ТМ Andeo. Знак екологічного маркування – Вlue Angel (Блакинтий Янгол).

Кохання з екологічним маркування міцнішає…
Рекламний ролик мийних засобів з маркуванням Ecolabel.EU

Креативні рішення

Ваше рішення має значення для охорони довкілля. У будь-яких ситуаціях!

Про це йдеться у відеороліку що рекламує екологічний туалетний папір. Цей ролик переміг конкурс присвячений до 45 річчя екологічного маркування Вlue Angel (Блакинтий Янгол) – Німеччина.

Діти – про наше краще майбутнє

Відеороликами з професійними акторами мало кого здивуєш. Будете особливими. Спробуйте залучити дітей. Вони здатні більш переконливо розказати про те, чому треба купувати екологічні продукти – позначені відповідним маркуванням. Це доводить відеоролик зроблений у Тайланді.

В Україні ми системно працюємо з великою мережею шкіл на ВНЗ, отже маємо теж підготовлених спікерів, які розуміються на принципах сталого споживання та екологічному маркуванні.

Наведений перелік прикладів не є вичерпним. Звертайтесь до нас, ми маємо багатий досвіт та доступ до добірки кращих ідей по просуванню екологічної продукції в Україні та інших країнах світу.

P.S. В усіх наведених прикладах згадується екологічне маркування І типу (згідно з ISO 14024). Знаки кологічного маркуванння належать органам, які є членами Global Ecolabelling Neywork і мають визнання між собою, деталі за посиланням.