Асортимент екологічно сертифікованих мийних засобів виробництва ТОВ «Сирена Плюс ЛТД» згідно екологічного сертифікату № UA. 08.002.421 доповнено лінійкою мийних засобів ТМ «TORTILLA» та ТМ «HIPPO», призначених для догляду за дитячими речами з перших днів життя дитини.

Зокрема, свою відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу підтвердили такі засоби: «ЕКО гель для миття посуду. Бальзам ТМ «TORTILLA», «М’який гель для прання дитячих речей та пелюшок ТМ «HIPPO», «Бальзам-ополіскувач для дитячих речей ТМ «HIPPO», «ЕКО крем для видалення плям та відбілювання дитячих речей та пелюшок з перших днів життя ТМ «HIPPO», «ЕКО засіб для відбілювання дитячих речей та пелюшок з перших днів життя. Порошкоподібний ТМ «HIPPO», «Гель для миття дитячого посуду з перших днів життя ТМ «HIPPO», «Засіб для миття овочів і фруктів ТМ «HIPPO», «Концентрований засіб для миття дитячих пляшечок з антибактеріальною дією ТМ «HIPPO».

СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу – стандарт української програми екологічного маркування для мийних засобів, розроблений на основі кращих технологій виробництва та екологічних критеріїв програми екологічного маркування ЄС «Ecolabel EU». Стандарт дозволяє визначити та підтвердити екологічні переваги продукції та поліпшені екологічні характеристики відносно потенційного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини.

Результати оцінювання відповідності вищевказаних мийних засобів вимогам екологічних критеріїв підтверджують, що у більшості із засобів більше 80 – 90 % інгредієнтів – інгредієнти олеохімічного (природного) походження. Концентрований засіб для миття дитячих пляшечок з антибактеріальною дією TM «HIPPO» має у своєму складі всі інгредієнти (100 %) олеохімічного (природного) походження. Сертифіковані мийні засоби не містять в собі алергенних ароматичних речовин, летючих органічних сполук та цеолітів. Поверхнево активні речовини (ПАР), що входять до складу мийних засобів, здатні до легкого біорозкладання.

Детальніше про виробництво та продукцію ТОВ «Сирена Плюс ЛТД» можна дізнатися на сайті виробника - www.sirena.com.ua

Перевірено та сертифіковано