Лінійка продукції ТМ «TORTILLA» в категорії «мийні засоби» успішно пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного екологічного стандарту ISO 14024 і отримала екологічний сертифікат № UA. 08.002.421 та право на застосування екологічного маркування 25-ти найменувань продукції власного виробництва TM «TORTILLA»: ЕКО засіб для відбілювання та виведення плям з білих речей; ЕКО засіб для видалення плям з кольорових речей; Пральний ЕКО порошок універсальний; Пральний ЕКО порошок для кольорових речей; Пральний ЕКО порошок для дитячих речей; ЕКО порошок для чищення з активним киснем. Антибактеріальний; Кисневмісний ЕКО засіб комплексної дії; ЕКО гель для прання універсальний; ЕКО гель для прання кольорових речей; ЕКО гель для прання дитячих речей; ЕКО гель для прання тюлю і гардин; ЕКО кондиціонер-ополіскувач для всіх типів тканин з антибактеріальною дією;Універсальний миючий ЕКО засіб для прибирання з антибактеріальною дією; ЕКО гель для миття посуду; ЕКО засіб для миття кухонних поверхонь і стін з антибактеріальною дією;ЕКО засіб для миття скла та дзеркал; ЕКО засіб для чищення сантехніки та кахлю;Рідка сода; ЕКО засіб для миття посуду в посудомийній машині;ЕКО ополіскувач для посудомийної машини; ЕКО сіль для посудомийної машини; ЕКО засіб для видалення пригорілих забруднень; ЕКО засіб для розчинення забруднень в каналізаційних трубах; ЕКО засіб для видалення накипу; ЕКО крем для чищення універсальний з мікрогранулами. Оцінювання покращення екологічних характеристик проводилось згідно СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 «Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу».

Мийні засоби з покращеними екологічними характеристиками мають безперечні переваги: показник компонентів природного (олеохімічного) походження від 70 до 100% (в залежності від функціонального призначення), містять натуральні ефірні олії, в їх складі відсутні такі небезпечні складові як: ноніл фенол, етилендіамінтетраоцтова кислота та її солі, нітрилотриуксусна кислота та її солі, формальдегід, цітранеллол, хлор та ін. Екологічно сертифікована продукція ТМ «TORTILLA» має показник біологічного розкладу від 80 до 98%, що підтверджено дослідженнями лабораторій, акредитованих згідно ISO 17025.

Компанія впроваджує заходи з енергозбереження, оптимізації виробничого процесу на всіх його етапах та забезпечує безвідходну технологію виробництва. Споживча тара придатна для повторної переробки, окремі види сертифікованої продукції представлені в економному пакуванні, з мінімальним показником співвідношення пакувального матеріалу до об’єму засобу.

Група компаній «Сирена» працює на ринку побутової хімії з 1997 року. Місія компанії: комфортний побут споживача завдяки високоякісним та безпечним продуктам побутової хімії у поєднанні із створенням позитивного іміджу українського продукту. Висока якість продукції неодноразово була відмічена на конкурсі «100 кращих товарів року». У 2014 році з унікальним співвідношенням ціна-якість-екологічность на ринок України вийшла ТМ «TORTILLA». Якщо перші 2 аспекти споживач вже мав змогу оцінити, то саме сьогодні «Сирена» отримала підтвердження задекларованій «екологічності» мийних засобів ТМ «TORTILLA» у порядку визначеному чинним законодавством. Провідні фахівці компанії знаходяться у постійній співпраці з лабораторіями, розробниками та постачальниками, щоб мати змогу втілювати інновації в удосконаленні існуючої продукції та створення нових якісних та екологічних засобів побутової хімії для дома.

Детальніше про виробництво та продукцію групи компаній «Сирена» можна дізнатися на сайті виробника - www.sirena.com.ua та www.sirena.ua

Перевірено та сертифіковано