13 найменувань засобів для прання ТМ N0% GREEN HOME компанії «ФНДЦ «Альянс Краси» в черговий раз підтвердили свою відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2020 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Оцінювання здійснювалось за схемою згідно ISO 14024. Перелік сертифікованої продукції зазначений у сертифікаті №UA.08.002.446.

За результатами аналізування даних, підтверджено сталість складників, їх постачальників та показників безпеки сертифікованої продукції згідно з СОУ ОЕМ 08.002.12.065.

Виробник дотримується умов застосування екологічного маркування.

Екологічно сертифіковані мийні засоби надаються на ринок в економній упаковці (тарі), що дозволяє оптимізувати витрати на придбання продукції високої якості й запобігає утворенню зайвих відходів споживання. Матеріали для паковання не містить хлору та інших активних речовин.

Маркування спожиткової тари відповідає вимогам ДСТУ 4260:2003 Тара і паковання спожиткові маркування – Загальні вимоги. Зокрема, містить маркування щодо походження матеріалу і може бути легко розділене на складові частини для подальшої переробки за доступними в Україні технологіями.

Детальніше на www.capris.com.ua

Перевірено та сертифіковано