П'ять найменувань засобів для прання ТМ millio виробництва ТОВ «Органік Технолоджі» успішно пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно ISO 14024 та отримали екологічний сертифікат №UA.08.002.452.

Сфера дії екологічного сертифікату поширюється на такі засоби:

  • гель-концентрат для прання речей немовлят, 0+;
  • гель-концентрат для прання речей немовлят, 3+, з екстрактом солодкого мигдалю;
  • гель-концентрат для прання кольорових речей для всієї родини;
  • гель для прання дитячих речей антимікробний;
  • гель для прання кольорових речей, з екстрактом какао.

Оцінювання засобів здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, який встановлює критерії визначення переваг засобів щодо їх потенційних впливів на стан довкілля та здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Вимоги стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH);
  • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей.

Засоби для прання ТМ millio виробляють з сировини виробництва Німеччини та Нідерландів переважно рослинного походження. Засоби не містять фосфати, фосфонати, SLS/SLES (Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate), хлор, продукти нафтохімії, синтетичні барвники та ароматизатори, оптичні відбілювачі, парабени.

ТОВ «Органік Технолоджі» у своїй діяльності орієнтується на виробництво та організацію продажу ефективних і максимально безпечних для людей і навколишнього середовища засобів для прання, миття та чищення, що використовуються у повсякденному житті. Для виробництва використовує перевірені та безпечні для довкілля та для людини складники.

Детальніше про продукцію ТМ millio на www.millio.kiev.ua.

Перевірено та сертифіковано