Вода мінеральна природня столова (сильно газована, слабо газована, негазована) ТМ «БонБуассон» виробництва ТОВ «Новомосковський завод мінводи» успішно підтвердила екологічні переваги та відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.03.025:2016 Вода питна фасована. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу згідно з ISO 14024. Як результат, виробник отримав екологічний сертифікат № UA.08.002.498 та право на застосування екологічного маркування відносно сертифікованої продукції.

Під час проведення оцінювання відповідності продукції вимогам екологічних критеріїв, підприємство підтвердило екологічну спрямованість своєї діяльності, безпечність виробництва та поліпшені екологічні характеристики продукції за показниками безпеки.

На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпекою харчової продукції згідно з ISO 22000:2007.

Керівництвом підприємства встановлена та введена в дію екологічна політика, яка спрямована на збереження навколишнього середовища, зниження негативного впливу, охорону і раціональне використання природних ресурсів.

Виробництво продукції, в тому числі добування води, здійснюється з дотриманням природоохоронного законодавства.

Добування води здійснюють з артезіанських свердловин (родовище «Новотроїцьке»), які знаходяться за адресою: Дніпропетровська область., Новомосковський р-н, с. Новотроїцьке.

Вода виробництва ТОВ «Новомосковський завод мінводи» не проходить хімічне обробляння (водопідготовку), не містить добавок, залишків пестицидів і нафтопродуктів. Показники вмісту важких металів є нижчими ніж допускається нормативними документами та відповідають вимогам екологічного стандарту. Якість води перевіряється як власною, так і незалежними лабораторіями.

На виробництві встановлено високоякісне імпортне обладнання, яке відповідає всім вимогам європейських стандартів. Підприємство динамічно розвивається і зараз на заводі виготовляється як газована і негазована мінеральна вода, так і безалкогольні напої на її основі в ємностях від 0,500 літрів до 20 літрів.

Детальніше на www.voda-zakaz.com

Перевірено та сертифіковано