Вироби з деревини (дитячі та підліткові ліжка, стільчики й столи дитячі, пеленальні столики-комоди, гойдалки дитячі, ліжко для ляльки, кубики та конструктор дитячий) ТМ «Гойдалка» успішно пройшли екологічну сертифікацію згідно з ISO 14024 та отримали екологічний сертифікат №UA.08.002.492.

Зокрема, за результатами проведеної процедури екологічної сертифікації, було підверджено відповідність виробів вимогам СОУ ОЕМ 08.002.06.080:2014 Меблі та покриття для підлоги з лісоматеріалів. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Екологічно сертифіковані вироби виготовляються на виробничих потужностях, що розташовані в передгір’ї Карпат Івано-Франківської області. Тому для виробництва застосовується сировина заготовлена з Карпатського лісу, а саме – бук, що походить з лісового господарства, сертифікованого за схемою FSC FM/COC.

Лісоматеріали, які використовуються для виробництва, не оброблюються шкідливими захисними засобами, що містять консерванти, отруйні, токсичні речовини і препарати, шкідливі для репродуктивної системи, зокрема пестициди 1-го та 2-го класу небезпеки.

На виробництві значна увага приділяється захисту довкілля. Зокрема, керівництвом визначена екологічна політика, згідно з якою головною своєю метою виробник вважає виробництво дерев’яних меблів та іграшок для дітей з дотриманням високих стандартів виробництва та професіоналізму персоналу, мінімізуючи вплив господарської діяльності на навколишнє природне середовище. Для забезпечення реалізації екологічної політики виробник впроваджує заходи, спрямовані на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скорочення споживання енергетичних ресурсів та зменшення споживання енергії із невідновлювальних джерел, підвищення екологічної обізнаності та культури серед працівників, партнерів. На виробництві ТМ «Гойдалка» впроваджено технології безвідходного виробництва – деревовідходи використовуються для виготовлення дрібних дерев’яних іграшок (кубиків і конструкторів) та у якості палива для сушки деревини й обігріву приміщень підприємства.

Детальніше про виробництво та продукцію ТМ «Гойдалка» – www.goydalka.com.

Перевірено та сертифіковано