ТОВ з і.і. «Форевер Лівінг Продактс Юкрейн» отримало екологічний сертифікат №UA08.002.415 і право на застосування екологічного маркування відносно 6 найменувань дієтичнихі добавок до раціону харчування, виготовлених на основі соку алое: «Гель Алое Вера» («AloeVera Gel»), «Форевер Поместін Павер» («Forever Pomesteen Power»), «Форевер Гель Алое з Персиком» («Forever Bits N'Peaches»), «Форевер Свобода» («Forever Freedom»), «Форевер Алое ту Гоу» («Forever Aloe 2GO»), «Алое Ягідний Нектар» («Aloe Berry Nectar»).

Оцінювання продукції здійснювалось згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 на відповідність екологічним критеріям, що визначають загальні екологічні переваги сертифікованої продукції: СОУ ОЕМ 08.002.03.052:2010 Продукти харчові спеціального дієтичного споживання, функціональні харчові продукти та дієтичні добавки. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Екологічні критерії встановлюють більш жорсткіші вимоги до показників безпеки сировини та готової продукції, порівняно з вимогами державних норм та правил, у поєднанні з показниками екологічної результативності, визначених на основі кращих виробничих практик.

Так, відносно екологічно сертифікованої продукції ТОВ з і.і. «Форевер Лівінг Продактс Юкрейн», будуть справедливими наступні твердження:

  • походження сировини з спеціальних сировинних зон (більш чисті сировинні зони);
  • вирощено без хімічних добрив та пестицидів;
  • виготовлено на основі інноваційних технологій більш чистого та енергозберігаючого виробництва;
  • без вмісту ГМО, барвників та смакових добавок штучного походження;
  • збережено природну користь соку алое;
  • споживча тара сертифікованої продукції придатна для повторної переробки.

Лист Алое Вера містить 75 поживних речовин і 200 активних компонентів, включаючи 20 мінералів, 18 амінокислот і 12 вітамінів. Багатовіковий досвід та сучасні дослідження доводять, що алое має очищаючі властивості, покращує засвоєння поживних речовин, прискорює виведення продуктів обміну з організму, покращує обмін речовин.

На виробничих потужностях міжнародної компанії Форевер Лівінг Продактс контролюється весь цикл виробництва - від посадки рослини до виготовлення продукції готової для вживання. Плантації алое розташовані в США, на островах Карибського басейну і в Східному регіоні Америки - це найбільш чисті сировинні райони у США, сприятливі для вирощування даної рослини. На плантаціях не застосовуються хімічні добрива та пестициди. Компанія не залежить від постачальників і може надати точну інформацію - де саме було вирощено алое.

Найбільшим досягненням є запатентована технологія натуральної стабілізації гелю алое за допомогою вітамінів А і С, яке дозволяє уникнути денатурації біологічно активних елементів. Така технологія, у поєднанні з коротким терміном обробки (процес від збору до завершення стабілізації триває всього кілька годин) та уникненням високотемпературної обробки, - дозволяє зберегти максимальну активність соку алое без втрати природних властивостей. Не менш важливий патент належить Форевер Лівінг Продактс в області «виключення» речовини алоін, яка знаходиться в шкірці рослини і діє як алерген.

На виробництві впроваджено та функціонує інтегрована система управління згідно вимог міжнародних стандартів: ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.

Компанія Форевер Лівінг Продактс була створена в 1978 році в Фініксі, штат Арізона, США. Сьогодні - це найбільша компанія в світі по вирощуванню, виробництву та поширенню продукції на основі рослини Алое Вера (засоби по догляду за шкірою, біологічно активні харчові добавки до раціону харчування, засоби особистої гігієни, декоративну косметику), яка працює в 150 країнах світу. Продукція компанії має багато сертифікатів і нагород у т.ч. сертифікат якості та відзнаку Міжнародної ради з Алое Вера. Також продукцію Форевер Лівінг Продактс внесено до довідника Міжнародної організації РЕТА «Люди – за етичне ставлення до тварин», що означає, що вона не підлягає тестуванню на тваринах.

Детальніше про продукцію та діяльність компанії можна дізнатись на сайті українського представництва ТОВ з і.і. «Форевер Лівінг Продактс Юкрейн» www.sokaloe.com.ua та на сайті виробника, компанії Форевер Лівінг Продактс: www.foreverliving.com.ua

Перевірено та сертифіковано