ТОВ «ЮА-ФАРМ» успішно підтверджено та розширено сферу дії екологічного сертифікату №UA.08.002.476 на дієтичні добавки.

Оцінювання продукції здійснювалось за схемою згідно з ISO 14024 на відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.052:2010 Продукти харчові спеціального дієтичного споживання, функціональні харчові продукти та дієтичні добавки. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Стандарт розроблений у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно з ДСТУ ISO 14040.

Критерії стандарту охоплюють усі стадії життєвого циклу продукції і спрямовані на:

  • зменшення навантаження на природні екосистеми;
  • енергоефективність технологічного процесу виробництва;
  • зменшення екологічних впливів у процесі виробництва;
  • заборону на шкідливі технології обробляння сировини;
  • заборону на вміст ГМО;
  • натуральність сировини;
  • зменшення вмісту токсичних елементів і питомої активності радіонуклідів у сировині та готової продукції (у порівнянні з вимогами державних норм);
  • зменшення відходів виробництва та споживання.

При виробництві екологічно сертифікованих дієтичних добавок перевагу віддають натуральним рослинній сировині та інгредієнтам. Добавки не містять ГМО, антибіотики та хіміотерапевтичні препарати, заборонені лікарські рослини та заборонені харчові добавки.

Рівні вмісту токсичних елементів та радіонуклідів в готових продуктах є значно нижчими за допустимі рівні, встановлені згідно вимог державних норм та СОУ ОЕМ 08.002.03.052:2010. Добавки не містять пестицидів.

Екологічно сертифіковані добавки біологічно активні та дієтичні виробляються на виробничих потужностях AESCULAP PROD – виробника натуральних біологічно-активних добавок рослинного та тваринного походження на території Румунії, та SCS Eurofarmaco SA – виробника фармацевтичних препаратів та харчових добавок на території Молдови.

ТОВ «ЮА-ФАРМ» є імпортером та офіційним представником на території України компаній AESCULAP PROD та EUROFARMACO.

Детальніше про продукцію ТОВ «ЮА-ФАРМ» – www.ua-pharm.com.

Перевірено та сертифіковано