7 найменувань молочної та кисломолочні продукти для дитячого харчування ТМ «АМА», «А-МАМ» виробництва ТОВ «Фірма «Фавор» успішно підтвердили свою натуральність та отримали право на позначення словом «натуральний» та застосування знаку марковання «Натуральний продукт» (сертифікат № UA.08.002.513).

Оцінювання здійснювалось на відповідність продукції критеріям до натуральних продуктів СОУ ОЕМ 08.02.03.008:2020 Натуральні продукти. Екологічні критерії та метод оцінювання життєвого циклу із врахуванням вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та ДСТУ ISO/TS 19657:2018 Продукти харчові та напої. Технічні критерії для визначення натуральності інгредієнтів (ISO/TS 19657:2017, IDT).

Сертифікована продукція виробляється виключно з молока коров'ячого. При виробництві продукції не допускається:

  • вміст ГМО;
  • вміст замінників (трас-жирів, штучних білків, лактози тощо);
  • вміст ароматизаторів, стабілізаторів, консерванти, барвників, штучних харчових добавок, підсолоджувачів та інгредієнтів, вироблених із сировини штучного походження;
  • застосування іонізуючого випромінювання.

Підприємство здійснює свою діяльність з 1993 року. В результаті щорічного технічного переоснащення виробництва і реконструкції виробничих приміщень, удосконалення діючих і впровадження нових бізнес-процесів, створене єдине в Києві вітчизняне підприємство, яке ефективно працює і розвивається високими темпами за рахунок власних інвестицій.

Сьогодні молокопереробний завод ТОВ «Фірма «Фавор» є сучасним підприємством, продукція якого користується постійним попитом в м. Києві та інших містах країни. Головними споживачами продукції залишаються дитячі та лікувально-оздоровчі заклади. На кожному етапі виготовлення продукції здійснюється контроль якості. Підприємством впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2018, ISO TS 22002-1:2009.

Підприємство дуже відповідально відбирає постачальників молочної сировини, з якої виробляє продукцію. Фірма орієнтована на переробку лише молока високої якості, яке виробляють великі колективні сільські господарства, що діють на територіях, віднесених до спеціальних сировинних зон. Фірмою застосовуються технології з коротким (до однієї доби) періодом проходження молока (сировини) від доїння корів до виходу готової продукції.

При цьому з рецептури виключено консерванти і високотемпературна обробка сировини, в результаті чого зберігається поживна цінність продуктів. Виготовити такі «живі» продукти, фірма можливо лише з високоякісної сировини в спеціальній технології на сучасному виробництві. Якість сировини контролює державна ветеринарна служба, яка має на підприємстві постійного представника.

Детальніше про продукцію та виробництво на www.favor-ama.kiev.ua

Перевірено та сертифіковано