Екологічно сертифіковані мийні засоби та засоби для чищення виробництва ТОВ «Де Ла Марк» успішно пройшла розширення сфери дії сертифікату № UA.08.002.405 за схемою згідно ISO 14024.

Перелік екологічно сертифікованої продукції поповнився новими продуктами, такими як: засоби для прибирання кухні і ванної кімнати з квітковим ароматом, засоби для туалету з квітковим ароматом і з ароматом смереки, активна піна для догляду за взуттям.

Оцінювання сталості показників екологічно сертифікованих засобів здійснювалося на відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, що встановлює вимоги до екологічних характеристик продукції на усіх етапах життєвого циклу.

Унікальна рецептура мийних засобів та засобів для чищення що виробляються ТОВ «Де Ла Марк» під ТМ «Royal Powder» складається з не менше ніж з 98% компонентів природного (зокрема, олеохімічного) походження.

Всі складники проходять відбір за класами і категоріями небезпеки згідно вимог європейських стандартів. На виробництві впроваджений системний контроль безпеки та якості готової продукції.

ТОВ «Де Ла Марк» має прийняту екологічну політику та забезпечує системне управління екологічними аспектами. Виробничі потужності підприємства обладнані новим ресурсозберігальним обладнанням.

Детальніше про продукцію виробництва ТОВ «Де Ла Марк»: www.delamark.ua

Перевірено та сертифіковано