Суміш гідроізоляційна полімерцементна «Гідростоп» ПРГ-01 ТМ «ПОЛІПЛАСТ» та армуюча клейова суміш для пінополістирольних та мінераловатних плит «DOPS MULTIFIX» виробництва ТОВ «Виробнича компанія «Поліпласт» успішно пройшли екологічну сертифікацію згідно ISO 14024 та отримали екологічний сертифікат №UA.08.002.440.

За результатами оцінювання встановлено їх відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.16.070:2012 Суміші будівельні сухі. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

ТОВ «Виробнича компанія «ПОЛІПЛАСТ» - національна виробнича компанія, заснована у 1999 році та спеціалізується на виробництві будівельних сумішей. На сьогоднішній день в портфелі компанії дві торгові марки: ТМ «Поліпласт» - сухі будівельні суміші, ґрунтовки преміум класу та ТМ «Dops» - сухі будівельні суміші, ґрунтовки економ класу. Завод компанії і головний офіс компанії знаходяться в м. Бровари Київської області.

Для виробництва сумішей «Гідростоп» ПРГ-01 та «DOPS MULTIFIX» виробник використовує безпечну сировину та інгредієнти переважно зарубіжного виробництва. Використовувані інгредієнти відповідають встановленим показникам безпеки та чинному санітарному законодавству, є безпечними для здоров’я людини та навколишнього природного середовища, в т.ч. для озонового шару. Вони не містять летких органічних сполук (ЛОС), азбесту, фосфогіпсу, формальдегіду, фталатів, інших органічних токсичних та канцерогенних сполук.

Показник сумарної питома активність природних радіонуклідів є на 94 % нижчим ніж встановлено державними нормами та екологічними критеріями.

Для пакування сумішей використовують паперові мішки з полімерним вкладишем та поліетиленові плівки-стретч. Вказаний пакувальний матеріал (в т.ч. етикетки) не містять хлорованого або галогенованого матеріалу, є придатними для переробляння, не мають позначень та покриттів, що перешкоджають переробці, та можуть бути легко розділені на складові частини для подальшої переробки за доступними в Україні технологіями.

На підприємстві приділяється значна увага охороні навколишнього природного середовища.

Керівництвом підприємства визначена Екологічна політика, за якою ТОВ «ВК «Поліпласт» ставить собі за мету відповідати та дотримуватись міжнародних стандартів систем екологічного менеджменту, визнає захист навколишнього середовища одним з найвищих пріоритетів та важливим фактором успішного розвитку бізнесу і має намір активно підтримувати принципи турботи про навколишнє середовище. Для реалізації екологічної політики щорічно визначаються екологічні цілі та заходи, спрямовані на їх досягнення. Впровадження таких заходів дозволяє знижувати навантаження на навколишнє природне середовище від виробничої діяльності підприємства. Зокрема, досягається зниження обсягів використання електроенергії, зменшення кількості викидів забруднюючих речовин, в т.ч. парникових газів, тощо.

Більш детальніше про компанію та продукцію виробництва ТОВ «Виробнича компанія «Поліпласт» на www.poli-plast.ua

Перевірено та сертифіковано