Шпалери вологостійкі та симплексні паперові ТМ Шарм виробництва ТОВ «ВІКТОРІЯ І К» успішно пройшли екологічну сертифікацію що підтверджено екологічним сертифікатом № UA.08.002.480.

Оцінювання виробів здійснювалося за схемою згідно ISO 14024 на відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.32.057:2009 Шпалери. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, який встановлює вимоги на усіх етапах життєвого циклу виробів.

Стандарт СОУ ОЕМ 08.002.32.057 гармонізований з німецьким екологічним стандартом на шпалери і адаптований до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Директиви Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 2001/95/EC від 03 грудня 2001 року про загальну безпеку продукції;
  • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH);
  • Регламенту Європейського Парламенту № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей.

Екологічно сертифіковані шпалери не містять сполук важких металів та токсичних речовин, небезпечних для здоров’я людини та довкілля за класами та категоріями небезпеки згідно Регламентів ЄС.

При виробництві виробів не застосовуються леткі органічні сполуки (ЛОС) та біоциді антисептики що здатні вивільнятись і мають суттєві негативні впливи на здоров’я людини.

Шпалери ТМ Шарм виробляються з 1998 року на паперовій основі з використанням високоякісної сировини з Німеччини, Голландії, а також країн ближнього зарубіжжя. Вони придатні для декору стін в будь-якому житловому або офісному приміщенні, дитячих кімнатах і в будинках, де проживають люди, зокрема ті що страждають на алергічні захворювання.

З моменту заснування компанії стратегічним завданням було виробництво виключно шпалер з поліпшеними екологічними характеристиками.

На підприємстві визначено екологічну політику, екологічні цілі та впроваджуються заходи, спрямовані на їх досягнення.

Шпалерна фабрика розташована у Дніпропетровській обл. і обладнана німецькими лініями світових марок. Обсяги випуску фабрики перевищують 1 000 000 рулонів шпалер на рік. Щорічно виробництво розширюється.

Асортимент виробів представлений різноманітністю дизайнів простих (симплекс) і вологостійких шпалер: кольорових, що імітують природні матеріали, з великим і дрібним малюнком, однотонних і здатний задовольнити навіть найвишуканіший смак споживачів.

Детальніше на сайті виробника www.charm-oboi.com

Перевірено та сертифіковано