ТОВ «Снєжка-Україна» розширило сферу дії екологічного сертифікату № UA.08.002.337 на додатковий асортимент екологічно сертифікованих водно-емульсійних фарб ТМ Śnieżka: «Снєжка Платініум Кітчен-Бас», «Снєжка Платініум Класік», «Снєжка Платініум Модерн», «Снєжка Платініум Кідс», «Снєжка Платініум Магік».

За результатами проведеної процедури оцінювання за схемою згідно ISO 14024 встановлена відповідність зазначених найменувань водно-емульсійних фарб вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Встановлено, що фарби не містить:

  • важких металів (кадмію, свинцю, хрому VI, ртуті, миш'яку, барію, селену, сурми, кобальту);
  • алкілфенол етоксилатів;
  • перфторованих алкілсульфонатів;
  • етиленгліколю, озоноруйнівних речовин, галогенізованих органічних розчинників;
  • формальдегіду, формальдегідних смол і фталатів.

Показник вмісту летких органічних сполук (ЛОС) у готовій продукції становить від 1,16 до 12,1 г/л (в залежності від найменування) та є нижчим ніж самий жорсткий показник згідно вимог екологічних критеріїв оцінювання життєвого циклу лакофарбових матеріалів з метою надання їм права на застосування знаку Ecolabel.EU (затверджені Рішенням Європейської Комісії 2014/312/ЄС від 28.05.2014 р.).

Інші складники відповідають вимогам екологічних критеріїв щодо обмеження вмісту речовин небезпечних для довкілля і здоров’я людини згідно міжнародної і європейської систем класифікації.

Для зберігання та продажу фарб використовуються пластикова тара, виготовлена з матеріалу без вмісту сполук хлору (галогенованих матеріалів) і придатного для переробки за доступними в Україні технологіями.

При транспортуванні лакофарбових матеріалів застосовуються оптимальні схеми транспортування. Вибір транспортних засобів здійснюється за такими критеріями як: екологічність, безпечність, зручність, співвідношення викидів СО2 до обсягів доставленої продукції (г/л), місткість машин.

Детальніше: www.sniezka.ua

Перевірено та сертифіковано