Рідке органічне добриво «Ріверм» виробництва БО «МЕБФ «AQUA-VITAE» успішно пройшло щорічну процедуру нагляду (сертифікат №UA.08.002.342).

За результатами аналізування даних, підтверджено сталість результатів оцінки відповідності екологічно сертифікованої продукції вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.006:2020 Рідке органічне добриво. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, який встановлює критерії визначення переваг щодо потенційних впливів продукції на стан довкілля та здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Стандарт розроблений у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно з ДСТУ ISO 14040 на основі результатів аналізування кращого виробничого досвіду.

Рідке органічне добриво «Ріверм» призначене для підживлення зернових, овочевих, плодово-ягідних культур, лісових насаджень, декоративних культур, квітів та інших рослин ,які вирощуються у відкритому та закритому ґрунті.

Рідке органічне добриво «Ріверм» виробляється з біогумусу без додавання будь-яких хімічних добавок і патогенної мікрофлори, що забезпечує його безпеку для рослин, тварин, людей, навколишнього природного середовища. Отримання поживних і біологічно активних речовин із біогумусу у процесі виробництва здійснюється за допомогою гідромеханічної деспергації.

Рідке органічне добриво «Ріверм» має державну реєстрацію згідно з Законом України «Про пестициди та агрохімікати» та підтвердження про придатність для використання в органічному сільському господарстві та переробці.

Рівні вмісту фізико-хімічних компонентів, токсичних елементів та радіонуклідів в готовій продукції є меншими за обмеження, встановлені державними нормами та вимогами екологічних критеріїв.

Благодійна організація «Міжнародний екологічний благодійний фонд «AQUA-VITAE» розпочала свою діяльність у березні 1994 року. Основною метою, яку поставив перед собою Фонд на час заснування , було відродження родючості земель, розробка і впровадження нових, екологічно безпечних технологій. Тому, тісно співпрацюючи з вітчизняними академічними та науково-дослідними інститутами, Фондом було створено та розпочато виробництво рідкого органічного добрива «Ріверм». Неодноразові експерименти і дослідження агрохімічних і фізичних властивостей «Ріверма» показали широкий функціональний діапазон, ніж властивий для звичайного добрива.

Детальніше про продукцію на www.aqua-vitae-riverm.com.

Перевірено та сертифіковано