Рідке органічне добриво «Ріверм» виробництва БО «МЕБФ «AQUA-VITAE» в черговий раз успішно пройшло повторну екологічну сертифікацію й тим самим подовжено термін дії екологічного сертифікату №UA.08.002.342 на наступні три роки. Вперше екологічну сертифікацію за схемою згідно з ISO 14024 добриво «Ріверм» пройшло у 2005 році.

Оцінювання продукції БО «МЕБФ «AQUA-VITAE» здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.006:2008 Рідке органічне добриво. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, який встановлює критерії визначення переваг щодо потенційних впливів продукції на стан довкілля та здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Рідке органічне добриво «Ріверм» призначене для підживлення зернових, овочевих, плодово-ягідних культур, лісових насаджень, декоративних культур, квітів та інших рослин ,які вирощуються у відкритому та закритому ґрунті.

Рідке органічне добриво «Ріверм» виробляється з біогумусу без додавання будь-яких хімічних добавок і патогенної мікрофлори, що забезпечує його безпеку для рослин, тварин, людей, навколишнього природного середовища. Отримання поживних і біологічно активних речовин із біогумусу у процесі виробництва здійснюється за допомогою гідромеханічної деспергації.

Рідке органічне добриво «Ріверм» має державну реєстрацію згідно з Законом України «Про пестициди та агрохімікати» та підтвердження про придатність для використання в органічному сільському господарстві та переробці.

Рівні вмісту токсичних елементів та радіонуклідів в готовій продукції є меншими за дозволені норми згідно з державними вимогами та вимогами екологічних критеріїв.

Детальніше про Рідке органічне добриво «Ріверм» виробництва БО «МЕБФ «AQUA-VITAE» – www.riverm.info.

Перевірено та сертифіковано