4 найменування масла солодковершкового ТМ «Біло», ТМ «Білоцерківське» та 3 сиру кисломолочного ТМ «Біло», ТМ «Білоцерківський» виробництва ПП «Білоцерківська агропромислова група» (сертифікат №UА.08.002.554) успішно пройшли процедуру щорічного нагляду.

За результатами аналізування даних, підтверджено сталість результатів оцінки відповідності сертифікованої продукції вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.02.03.008:2020 Натуральні продукти. Екологічні критерії та метод оцінювання життєвого циклу, який встановлює критерії до натуральних продуктів із врахуванням вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та ДСТУ ISO/TS 19657:2018 Продукти харчові та напої. Технічні критерії для визначення натуральності інгредієнтів (ISO/TS 19657:2017, IDT).

Сертифікована продукція виробляється виключно з молока коров'ячого. При виробництві продукції не допускається:

  • вміст ГМО;
  • вміст замінників (трас-жирів, штучних білків, лактози тощо);
  • вміст ароматизаторів, стабілізаторів, консерванти, барвників, штучних харчових добавок, підсолоджувачів та інгредієнтів, вироблених із сировини штучного походження;
  • застосування іонізуючого випромінювання.

Підприємство приділяє значну увагу відбору постачальників молочної сировини, контролю якості продукції на кожному етапі виробництва. На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2018, ISO TS 22002-1:2009 Попередні програми з харчової безпеки Частина 1: Виробництво харчових продуктів І додаткові вимоги FSSC 22000 V5.1.

Угіддя та ферми, з яких постачається молоко, розміщені в Полтавській області поблизу виробничих потужностей, щоб кожного дня продукцію виробляти зі свіжого молока. На фермах щомісячно проводиться аудит щодо дотримання ними санітарно-гігієнічних норм, дотримання режиму харчування та належного догляду за коровами. Особлива увага звертається на те, чи входить до щоденного раціону харчування корів люцерна, лугові трави, бобові та зернові культури, а також на наявність умов для зберігання таких кормів.

Детальніше про продукцію та виробництво на www.bilotserkivske.com, www.bilo.ua.

Перевірено та сертифіковано