Успішно пройшла планову щорічну процедуру наглядання екологічно сертифікована продукція ТМ «Elysee» що виробляється ТОВ «Евдемон» на замовлення ТОВ «Гранд Лайн»:

  • активний крем- флюїд для обличчя з пробіотиком;
  • крем з пептидами «Elysee resilienc»;
  • крем по догляду за шкірою навколо очей «Elysee Extract»;
  • відновлюючий шампунь для волосся «Elysee Professional»;
  • шампунь для нормального волосся з пробіотиком.

Відповідно до сертифікату від 17.01.2020 № UA.08.002.454 контроль відповідності вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.007:2014 Косметичні засоби. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу здійснювалась за схемою сертифікації згідно з ISO 14024.

Стандарт СОУ ОЕМ 08.002.12.007 є нормативним документом що гармонізований з вимогами на косметичні засоби програм екологічного маркування ЄС (Ecolabel.EU) та скандинавських країн (Nordic Swan).

Критерії стандарту на відповідність якому проводилась експертна оцінка, охоплюють всі стадії життєвого циклу косметичних засобів – від складників до паковання.

Основним завданням при впровадженні та подальшому перегляді екологічних критеріїв є:

  • натуральність сировини;
  • заборона на вміст небезпечних для довкілля і здоров’я хімічних речовин (за класом та категорією небезпеки)*;
  • зменшення відходів споживання.

*) 1328 речовин заборонені до застосування та вміст 250 речовин обмежений.

Всі складники що застосовуються для виробництва засобів проходять відбір за класами і категоріями небезпеки згідно вимог міжнародних стандартів. На підприємстві діє система управління такими стадіями життєвого циклу як: контроль якості вхідної сировини та інгредієнтів, технологічні процеси приготування косметичних засобів, контроль якості та умов зберігання готової продукції, у поєднанні з управлінням споживанням енергетичних та водних ресурсів, відходами виробництва.

Сертифікат UA.08.002.454 дає право на застосування знаку екологічного маркування «Зелений журавлик» відносно сертифікованої продукції згідно вимог чинного законодавства України. Цей знак визнаний на глобальному рівні як надійне екологічне маркування та внесений у міжнародний реєстр Global Ecolabelling Network.

Детальніше про продукцію та виробництво на www.telemedia.ua

Перевірено та сертифіковано