Наповнювач для котячого туалету з натуральної соломи TM «PELLEGREEN BIO», виробництва ТОВ «ПЕЛЛЕГРІН» підтвердив свою відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.16.074:2020 Вироби з деревини, корка, соломи та рослинних матеріалів для плетіння. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Оцінювання здійснювалось за схемою згідно ISO 14024, а його позитивні результати підтверджено сертифікатом №UA.08.002.551.

Вимоги стандарту екологічного маркування для даної продукції адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP);
  • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH).

і розроблені з урахуванням екологічних критеріїв міжнародних програм екологічного маркування, а саме:

  • скандинавських країн - Nordic Swan Ecolabel для твердих палив та розпалювачів (Nordic Ecolabelling of Solid fuels and firelighting products Version 3.4 • 06 March 2017 - 30 June 2025 )
  • японської програми екомаркування - Eco Mark Japan для товарів для тварин і садоводства (Eco Mark Product Category No.128 “Household Commodity Version1.23”, Certification Criteria H. Pet Supplies and Gardening Tools)

Основні переваги екологічно сертифікованого наповнювача:

  • натуральність: наповнювач у вигляді гранул (пелет) на 100 % складається з термічно спресованої соломи різних рослин - пшениці, ячменю, сої та ін. і не містить хімічних добавок;
  • економічність: завдяки дуже високим гігроскопічним властивостям (2 кг наповнювача можуть утримати до 5 л рідини) не потребує дуже частої заміни;
  • ефективне поглинання запахів: надійно нейтралізує аміачний запах сечі завдяки високій швидкості поглинання рідини,
  • гіпоалергенність: під час утворення гранул майбутнього наповнювача з рослинної біомаси, вони проходить термічну обробку (стерилізацію). Внаслідок цього знищуються шкідливі мікроорганізми та бактерії, а також видаляється пил, який міг би спричинити алергічні реакції
  • відсутність різких запахів: автентичний аромат соломи сприятиме швидкому привчанню хатньої тварини до туалет у призначеному місці.
  • підходить для змивання в унітаз і придатний до компостування: невеликими порціями наповнювач можна змивати у загальну каналізацію. Наповнювач можна використати в якості добрива для садових рослин.

Виробник екосертифікованого наповнювача – вінницька компанія ТОВ «Пеллегрін» працює на ринку з 2012 року (перша назва - ТОВ «Vin-Plelet»). Екологічна політика компанії спрямована на створення високоякісного продукту за рахунок вдосконалення системи управління екологічними аспектами у всіх процесах, видах діяльності і операціях, і на всіх рівнях управління виробництвом. Виробничі потужності побудована з використанням унікальних технологій та оснащена німецькими лініями Amandus (Kahl).

На сьогодні ТОВ «ПЕЛЛЕГРІН» є найбільшим українським експортером продукції з рослинних гранул, здійснюючи 95% від загального обсягу українського експорту, постачаючи продукцію в країни ЄС та Близького Сходу.

Детальніше про виробника і продукцію на www.pellegreen.com.ua

Перевірено та сертифіковано