Молоко згущене виробництва ПП «Еко-молпродукт» успішно пройшло екологічну сертифікацію за схемою згідно з ISO 14024, підтвердивши відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.03.069:2012 Продукти переробляння молока та м’яса. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу. Як результат, виробник отримав екологічний сертифікат № UA.08.002.496.

Екологічно сертифікована продукція виробництва ПП «Еко-молпродукт» виробляється з молока коров'ячого, не містить рослинних жирів, харчових добавок, стабілізаторів, підсилювачів смаку та аромату.

Сировина, з якої виробляється екологічно сертифікована продукція, не містить ГМО, антибіотиків, N-нітрозамінів, гормонів.

Рівні вмісту пестицидів, токсичних елементів, мікотоксинів, радіонуклідів в сировині та інгредієнтах є меншими за дозволені рівні згідно з державними нормами.

На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2005.

Екологічна спрямованість підприємства закріплена в екологічній політиці, яка спрямована на зниження негативного впливу на навколишнє природне середовище та забезпечення раціонального використання природних ресурсів.

Детальніше на www.ekomolprodukt.com.ua.

Перевірено та сертифіковано