Молочні та кисломолочні продукти ТМ «Віньковецький смак» виробництва ТОВ «Віньковецький сирзавод» у смт Віньківці Хмельницької області підтвердили право на застосування маркування «Натуральний продукт» на 10 найменувань зазначені у сертифікаті № UA 08.002.525.

Оцінювання здійснювалось на відповідність продукції критеріям до натуральних продуктів визначених у Законі України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» і ДСТУ ISO/TS 19657:2017 Визначення та технічні критерії для харчових інгредієнтів, які вважаються натуральними за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024:2002.

Сертифікована продукція виробництва ТОВ «Віньковецький сирзавод» виробляється з відбірного молока коров'ячого і не містить:

  • ГМО;
  • замінників (трас-жирів, штучних білків, лактози тощо);
  • ароматизаторів, за виключенням смакоароматичних речовин отриманих із сировини рослинного походження.

На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2007. Технологія виробництва відповідає встановленим технічним умовам і не впливає на природну користь натуральної сировини.

Перший маслоробний завод у районі був побудований в роки перших довоєнних п’ятирічок, ще у 1939 році. У Віньківціях та ще в кількох селах району були відкриті молокоприймальні пастеризаційні і сепараторні пункти, що постачали продукцію на підприємство. Переробка молока і виробництво кінцевої продукції – масла велись примітивно, з допомогою ручних сепараторів і “маслобойки”, що приводилась у дію з допомогою кінної тяги. Охолоджувалась продукція льодом, що заготовлювався взимку на місцевих водоймах.

З часом підприємство розвивалось, перебудовувалось, розширювався асортимент, – але при цьому не втрачалась традиційна якість сировини і натуральність молочних продуктів Віньковецького сирзаводу.

Остання модернізація виробництва відбулась у 2011 році. В результаті технічного переоснащення і реконструкції виробничих приміщень, удосконалення діючих і впровадження нових бізнес-процесів керівництво разом з трудовим колективом зуміли створити підприємство, що ефективно працює і розвивається високими темпами.

Сьогодні ТОВ «Віньковецький сирзавод» є сучасним молокопереробним підприємством, яке динамічно розвивається. Продукція підприємства користується постійним попитом.

Детальніше на www.vinksmak.com

Перевірено та сертифіковано