Молочні та кисломолочні продукти для дитячого харчування ТМ «АМА» виробництва ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» підтвердили право на позначення словом «натуральний» та застосування знаку маркування «Натуральний продукт» відносно харчової продукції згідно з сертифікатом №UА.08.002.513.

Процедура сертифікації підтвердила сталість показників відповідності встановленим критеріям оцінювання для харчових продуктів із врахуванням вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» і ДСТУ ISO/TS 19657:2017 Визначення та технічні критерії для харчових інгредієнтів, які вважаються натуральними.

Сертифікована продукція виробництва ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» виробляється виключно з молока коров'ячого. При виробництві продукції не допускається:

  • вміст ГМО;
  • вміст замінників (трас-жирів, штучних білків, лактози тощо);
  • вміст ароматизаторів, за виключенням смакоароматичних речовин отриманих із сировини рослинного та (або) тваринного походження;
  • застосування іонізуючого випромінювання.

На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2007.

Сьогодні ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» є сучасним молокопереробним підприємством, яке динамічно розвивається. Високоякісна продукція підприємства користується постійним попитом.

В результаті технічного переоснащення виробництва і реконструкції виробничих приміщень, удосконалення діючих і впровадження нових бізнес-процесів керівництво і трудовий колектив зуміли створити підприємство, що ефективно працює і розвивається високими темпами.

Детальніше на www.favor-ama.kiev.ua

Перевірено та сертифіковано