ТОВ «Подільські екологічні системи» отримало екологічний сертифікат UA.08.002.489 на 35 найменувань мийних засобів та засобів для чищення ТМ Happy Clean за схемою сертифікації згідно ДСТУ ISO 14024.

Екологічний сертифікат свідчить про поліпшені характеристики мийних засобів відносно їх потенційних впливів на стан довкілля та здоров’я людини згідно вимог екологічних критеріїв.

Екологічні критерії української програми екологічного маркування для мийних засобів встановлені стандартом СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, якій розроблено у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно ДСТУ ISO 14040 на основі кращого вітчизняного виробничого досвіду та екологічних критеріїв програми екологічного маркування ЄС «Ecolabel EU».

Екологічна політика ТОВ «Подільські екологічні системи» спрямована на впровадження заходів з енергозбереження та раціонального використання ресурсів, у поєднанні з поліпшенням екологічних характеристик продукції.

На підприємстві діє система управління такими стадіями життєвого циклу як: розробляння рецептур, придбання складників та елементів паковання, управління виробництвом, відходами виробництва та транспортування готової продукції.

Інгредієнти, що входять до складу мийних засобів ТМ Happy Clean не містять летючих органічних сполук, фосфатів та інших сполук фосфору, цеолітів.

Поверхнево-активні речовини (ПАР), що входять до складу мийних засобів мають низький ступень токсичності та відповідають на рівнем критичного токсичного об’єму жорстким вимогам екологічних критеріїв.

Мийні засоби фасують в флакони об’ємом 0,5, 1,0, 5,0 літри. Пластик для виробництва тари придатний для повторної переробки і не містить сполук хлору.

Екологічний сертифікат UA.08.002.489 надає право на застосування екологічного маркування відносно мийних засобів ТМ Happy Clean, згідно вимог чинного законодавства України.

Детальніше про засоби ТМ Happy Clean на www.happyclean.com.ua

Перевірено та сертифіковано