Засоби для миття та прибирання оселі українського виробництва успішно пройшли сертифікацію в українській програмі екологічного маркування за схемою згідно ISO 14024. Сфера дії екологічного сертифікату UA.08.002.419 поширюється 8 найменувань продукції ТМ «Фрекен Бок»: Засіб миючий для посуду «Лимон та олива», Засіб миючий для посуду «Алое та авокадо», Засіб миючий для посуду «Яблуко і манго», Засіб миючий для посуду «Бальзам з олією ромашки», Засіб чистячий для ванн марка В «Яблуко», Засіб миючий для жирних поверхонь «Сила грейпфруту», Засіб чистячий для скла Марка С, Засіб миючий універсальний «Сила апельсину».

Оцінювання здійснювалось на відповідність стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Вимоги стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

  • Регламент (ЄС) № 1907/2006 Європейського Парламенту та Ради від 18 грудня 2006 року про реєстрацію, оцінку, авторизацію і обмеження хімічних речовин та препаратів (REACH);
  • Регламент (ЄС) № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради від 31 березня 2004 року про мийні засоби;
  • Регламент (ЄС) № 1272/2008 Європейського Парламенту та Ради від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та упаковку речовин та сумішей (CLP).

Критерії стандарту охоплюють всі стадії життєвого циклу продукції і спрямовані на мінімізацію негативного впливу виробничих процесів та продукції на організм людини та довкілля.

Виробництво засобів ТМ Фрекен Бок здійснюється із дотриманням таких принципів:

  • використання поверхневих активних речовин природного походження з високою швидкістю біодеградації;
  • енергозбереження та прогресивних технології виробництва;
  • використання інноваційних формул для інтенсивного очищення та догляду;
  • застосування пакувальних матеріалів, що підлягають легкій переробці;
  • відмови від випробування на тваринах.

Продукція характеризується унікальними ароматичними композиціями з обмеженим вмістом алергенів, консервантів та добавок.

Детальніше про екологічно сертифіковані засоби ТМ «Фрекен Бок» на www.freken-bok.com

Перевірено та сертифіковано