Мийні засоби та засоби для чищення і прибирання ТМ Green Unikleen що виробляються ФНДЦ «Альянс краси» на замовлення ТОВ «Грінпакс» успішно пройшли повторну екологічну сертифікацію із розширенням асортименту сертифікованої продукції.

Переваги засобів підтверджені екологічним сертифікатом №UA.08.002.345 за схемою сертифікації згідно з ISO 14024.

Оцінювання сталості показників екологічно сертифікованих засобів здійснювалося на відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Всі складники за рецептурами засобів проходять відбір за класами і категоріями небезпеки згідно вимог європейських стандартів. На виробництві впроваджений системний контроль безпеки та якості готової продукції.

Засоби ТМ Green Unikleen безпечні для довкілля, не містять фосфатів, барвників, токсичних речовин небезпечних для здоров’я людини. Вони мають нейтральний запах та ступень біологічного розкладу більш ніж 80%.

За результатами експертної оцінки і класифікації згідно міжнародних стандартів засоби ТМ Green Unikleen не дратують шкіру, очі та дихальні шляхи. За фізико-хімічними властивостями вони не є неабразивними, тобто не пошкоджують поверхні з деревини, мармуру, граніту, акрилу, лаковані і хромовані поверхні, а також ламінат, ковролін, пластик, метал, кахель.

Детальніше на www.greenpax.com.ua

Перевірено та сертифіковано