ТзОВ «Голд Дроп-Україна» отримало екологічний сертифікат UA 08.002.423 на рідину для миття посуду, засіб для миття вікон та засіб для миття універсальний серії ECOLINE, за схемою сертифікації згідно ДСТУ ISO 14024.

Екологічний сертифікат згідно ДСТУ ISO 14024 свідчить про поліпшені характеристики мийних засобів відносно їх потенційних впливів на стан довкілля та здоров’я людини згідно вимог екологічних критеріїв. Екологічні критерії української програми екологічного маркування для мийних засобів встановлені стандартом СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, якій розроблено у відповідності з принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції згідно ДСТУ ISO 14040 на основі кращого вітчизняного виробничого досвіду та екологічних критеріїв програми екологічного маркування ЄС «Ecolabel EU».

Екологічна політика ТзОВ «Голд Дроп-Україна» спрямована на впровадження заходів з енергозбереження та раціонального використання ресурсів, у поєднанні з поліпшенням екологічних характеристик продукції.

На підприємстві діє система управління такими стадіями життєвого циклу як: контроль якості вхідної сировини та інгредієнтів, технологічні процеси приготування мийних засобів та контроль якості та умов зберігання готової продукції, у поєднанні з управлінням споживанням енергетичних та водних ресурсів, відходами виробництва.

Мийні засоби серії ECOLINE виготовляються із інгредієнтів що містять понад 90% сировини олеохімічного (природного) походження.

Інгредієнти, що входять до складу мийних засобів серії ECOLINE не містять алергенів, летючих органічних сполук, фосфатів та інших сполук фосфору, цеолітів.

Поверхнево-активні речовини (ПАР), що входять до складу мийних засобів мають низький ступень токсичності та відповідають на рівнем критичного токсичного об’єму жорстким вимогам екологічних критеріїв. Наприклад, кокамідопропілбетаїн, як один з складників, відноситься до м'яких та одних з найбільш безпечних ПАР. Він зменшує подразнюючу дію інших ПАР, покращує піноутворюючу здатність, має властивості кондиціонера, антистатичний і рекомендований до застосування в органічній косметиці. Його комбінація з аніонними ПАР приводить до значного поліпшення дерматологічних якостей кінцевого виробу. Інші ПАР що входять до складу засобів, - алкілполіглюкозіди (APG), - виготовляються з рослинної сировини. APG мають м'який вплив на шкіру людини, утворюють стійку піну і володіють хорошими миючими властивостями. Крім того, вони на 100% підлягають біологічному розкладу. Натуральність і безпечність APG підтверджена в галузі органічної косметики європейськими сертифікатами Ecocert (Франція), BDIH (Німеччина), а також FDA GRAS (США).

Мийні засоби фасують в тару полімерну об’ємом 0,5 л. польського виробництва. Пластик для виробництва тари придатний для повторної переробки і не містить сполук хлору.

Екологічний сертифікат UA 08.002.423 надає право на застосування екологічного маркування відносно мийних засобів серії ECOLINE, згідно вимог чинного законодавства України.

Перевірено та сертифіковано