Продукція ТОВ «Бартнік», що сьогодні входить у трійку найбільших виробників меду в Україні, з 2006 року успішно проходить екологічну сертифікацію, за схемою згідно ДСТУ ISO 14024. В 2015 році підприємство успішно пройшло ресертифікацію та підтвердило відповідність меду та медових сумішей ТМ «Бартнік» вимогам екологічних критеріїв СОУ ОЕМ 08.002.03.016:2009 Мед натуральний. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Отриманий екологічний сертифікат від 21.09.2015 № UA.08.002.347 свідчить про поліпшені характеристики продукції відносно їх потенційних впливів на стан здоров’я людини та довкілля.

Мед та бджолині продукти містять понад 300 різних корисних речовин: вуглеводи, органічні кислоти та їх солі, вітаміни, понад 30 мікроелементів, що дозволяє застосовувати їх як цінний цілющій продукт, який володіє широким спектром лікувальної дії. До переваг екологічно сертифікованого меду та медових сумішей, порівняно з аналогами, представленими на ринку, можна зазначити наступні.

Мед та інші продукти бджільництва закуповуються ТОВ «Бартнік» в екологічно сприятливих регіонах України. Це меди дикоростучих медоносів зі сходу і півдня України, заповідників «Стрілецький степ» і «Асканія Нова», неозорих ланів соняшників на півдні і гречки на заході і в центрі країни, липових гаїв Чернігівщини, Сумщини і Вінниччини, неозорих лісових масивів і акаційових насаджень. Вхідний контроль сировини здійснюється сучасною атестованою лабораторією і гарантує заготівлю й купажування меду тільки найвищої якості. На підприємстві впроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів згідно ISO 22000:2007.

Результати лабораторні досліджень продукції ТОВ «Бартнік» підтверджують, що в її складі вістуні штучні замінники, консерванти, харчові домішки та ГМО. Істотно знижений, порівняно з встановленими державними нормами, вміст гідроксиметил-фурфуролу, важких металів, радіонуклідів, пестицидів та антибіотиків.

Мед та медові сміши розливаються в споживчу тару різного об’єму, яка не чиніть шкідливого впливу на продукцію, а також є придатною до повторного використання або переробки в якості вторинної сировини.

Підприємство «Бартнік» засновано у 1996 році в старовинному місті Ізяслав, як родинна фірма з заготівлі та експорту меду до Польщі. У 1999 році з метою залучення іноземних інвестицій та фасування продуктів бджільництва ПП Бартнік було реорганізовано в спільне українсько-польське ТОВ «Бартнік» і на сьогодні налічує близько 70 співробітників. На сьогодні Бартнік є одним із лідерів експорту продуктів бджільництва, постачаючи їх до понад 10 країн світу, в т.ч. до США, Канади, Росії, Польщі, Німеччини, Словаччини, Великобританії.

Основними принципами діяльності підприємства є підтримка вітчизняного виробника, популяризація українських продуктів бджільництва на внутрішньому і світовому ринках, гарантована висока якість продукції. Детальніше про продукцію ТОВ «Бартнік» на www.bartnik.ua

Перевірено та сертифіковано