Пінополіуретанова теплоізоляція H2FOAM LITE(LDC50) TM ECO-PENA повторно підтвердила відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.016.048:2016 Теплоізоляційні матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Вимоги цього стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

 • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року про реєстрацію, оцінку, авторизацію і обмеження хімічних речовин та препаратів (REACH);
 • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP);
 • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 305/2011 від 09 березня 2011 року про встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів;
 • Директиви Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 2001/95/EC від 03 грудня 2001 року про загальну безпеку продукції.

Стандарт враховує вимоги екологічних критеріїв на теплоізоляційні матеріали програм екологічного маркування скандинавських країн (The Nordic Swan), Німеччини (Blaue Engel), Нової Зеландії (Environmental Choice New Zealand) та інших.

Сертифікація проходила у зв’язку з завершенням дії попереднього сертифікату за схемою згідно з ISO 14024. Користувач екологічного сертифікату – ТОВ «Хранителі Тепла» є офіційним представником канадського концерну ICYNENE Inc (Айсінін), який є розробником і постачальником теплоізоляційного матеріалу. За результатами, дію екологічного сертифікату № UA.08.002.460 продовжено до 26.03.2023 року.

Теплоізоляція ТМ ECO-PENA виробляється у рідкому стані та інсталюється шляхом нанесення піни на поверхню. Понад 500 тис. будівель по всьому світу: приватні і багатоквартирні будинки, лікарні, школи, органічні ферми та інші підтверджують високий клас енергоефективності та безпеки завдяки якісній та екологічній теплоізоляції H2FOAM LITE (LDC50).

Для виробництва піни використовується обладнання високого тиску РМС РН-2 завдяки цьому якість теплоізоляції гарантована.

Пінополіуретанова теплоізоляція H2FOAM LITE(LDC50) TM ECO-PENA:

 • виробляється на водній основі;
 • заповнює всі порожнечі і тріщини, ліквідує потенційні містки холоду, розширюючись у сотні разів за частки секунди, але при цьому не розпирає конструкцію;
 • після нанесення зберігає тепло будівлі, яке може бути втрачено тільки через відкриті вікна і двері.
 • не містить високотоксичних та озоноруйнівних речовин;
 • карбонова нейтральна;
 • відноситься до найнижчої категорії горючесті Г-2;
 • відмінний шумоізолятор, за своїми характеристиками в кілька разів перевищує звукоізоляційні властивості традиційних утеплювачів.
 • дозволяє зекономити до 70% коштів на опалення і кондиціонування будівлі.

Унікальна структура відкритих пори піни виконують функцію вітробарьеру і регулятора побутового пару. Технологія дозволяє проводити роботи по піни круглий рік, зокрема і у зимовий період. Надійність та довговічність матеріалу підтверджується гарантією виробника до 25 років.

Детальніше на сайті ТОВ «Хранителі тепла» на www.economy.eco-pena.com

Перевірено та сертифіковано