Горілка та горілка особлива ТМ «IDEA» виробництва ТОВ «Перший Український Горілчаний Стандарт» успішно пройшла екологічну сертифікацію, підтвердивши свою відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.024:2014 Напої алкогольні дистильовані. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу продукції.

Виданий підприємству екологічний сертифікат №UA.08.002.473 поширюється на 6 найменувань сертифікованих міцних напоїв ТМ «IDEA»: «КЛАСИЧНА» «CLASSIK», «АМАРАНТОВА» «AMARANTH», «ІМБИРНА» «GINGER», «ФРЕШ» «FRESH», «ЗОЛОТА» «GOLD», «ЕЙР БЛУ» та «AIR BLUE».

Горілка виготовляється на спирту «Люкс» та воді підготовленій з додаванням спеціальних натуральних настоїв та ароматних спиртів.

Підприємством ретельно здійснюється відбір та контроль якості та безпечності сировини та інгредієнтів для вироблення горілки, їх відповідності вимогам державних норм.

Горілка не містить штучні ароматизатори, барвники та консерванти. Для її очищення застосовується технологія під назвою «кременевий колодязь». Перед подачею на купаж і розлив, горілка за принципом колодязя, тобто від знизу вверх, наповнює резервуар, проходячи через шар кременю. Мінерал пом'якшує горілку, за рахунок наявності в ньому скам'янілої органіки і пористої структури. В результаті покращується органолептика напою та сприйняття її організмом.

Поліпшені характеристики горілки підтверджують значно нижчі ніж державні норми показники вмісту сивушного масла, метилового спирту, альдегідів, токсичних елементів та радіонуклідів.

ТОВ «Перший Український Горілчаний Стандарт» впроваджуються екологічна політика та заходи з охорони довкілля.

Більш детальніше про горілку ТМ «IDEA» на www.idea-vodka.com.

Перевірено та сертифіковано