Лакофарбові матеріали (лаки, фарби, грунтовки, штукатурки, захисні засоби) виробництва ТОВ «ВЕМАКО» успішно пройшли повторну екологічну сертифікацію, підтвердивши відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу згідно з ISO 14024, й тим самим, подовживши термін дії екологічного сертифікату №UA.08.002.425 на наступні три роки.

Склад лакофарбових матеріалів сформований з безпечних для людини та довкілля інгредієнтів, більшість з яких вироблена в країнах ЄС.

Лакофарбові матеріали не містять особливо небезпечних хімічних речовин (SVHC), сполук важких металів, алкілфенол етоксилатів, перфторованих алкілсульфонатів, фталатів. Показники вмісту формальдегіду, ЛОС, НЛОС, інших складників відповідають встановленим екологічними критеріями обмеженням щодо їх вмісту.

Матеріал ємностей, в які розфасовується продукція, придатний для повторної переробки. Етикетки містять необхідне маркування та інформацію для користувача.

Всі процеси, пов’язані з виробництвом, показники якості та безпеки продукції, пакуванням та зберіганням лакофарбових матеріалів виробництва ТОВ «ВЕМАКО» відповідають вимогам державних норм та норм санітарного законодавства України, що підтверджено висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи, протоколами випробувань, паспортами безпеки препаратів, які входять до складу продукції, іншою відповідною документацією.

Екологічна політика ТОВ «ВЕМАКО» засвідчує його спрямування на забезпечення екологічної безпеки та створення якісної продукції з поліпшеними екологічними характеристиками, прагне до максимального збереження ресурсів та мінімізації негативних впливів бізнес-діяльності на навколишнє середовище, досягнення високого рівня екологічної безпеки процесів виробництва та споживання продукції, формування ринку екологічно чистої продукції.

Детальніше на www.bayris.ua.

Перевірено та сертифіковано