21 найменування лакофарбових матеріалів ТМ «Байріс» виробництва ТОВ «ВЕМАКО» поповнили асортимент ринку екологічно сертифікованих згідно ДСТУ ISO 14024 лакофарбових матеріалів, призначених для декоративно-захисного фарбування зовнішніх та внутрішніх поверхонь будівель та споруд, а також плодових, декоративних дерев і кущів.

Зокрема, за результатами проведеної оцінки відповідності вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу ТОВ «ВЕМАКО» видано екологічний сертифікат реєстр. №UA.08.002.425 та надано право на застосування екологічного маркування відносно таких матеріалів:

лаки: панельний«AQUALACK» глянцевий та «AQUALACK» напівматовий, для каменю «AQUASTONE» шовковисто-глянцевий, фасадний «AQUAPROTECT» шовковисто-глянцевий,;

фарби: «Acryl Eco», «Mattlatex», «Facade», «Садівник», «Для оцинкованих дахів та шиферу», покриття захисні: акриловий гідроізолюючий засіб «DELFIN», «Гідрофобна пропитка»,»;

ґрунтовки: глибокого проникнення, глибокого проникнення (Concentrat 1:4), глибокого проникнення «Протигрибкова», «Фарба-грунт», «Бетон-контакт», універсальна, ультрабіозахист для обробки деревини «AQUAGRUNT», ультрабіозахист для обробки конструкційної деревини (Concentrat 1:9 л), біозахисний засіб для обробки деревини на мідній основі (Concentrat 1:4 л), антисептична «БІОСТОП» для мінеральних поверхонь.

ТОВ «ВЕМАКО» розпочало свою діяльність з листопада 2015 року. І з перших стадій налагодження своєї діяльності, проводячи підготовку до виробництва нової продукції, підприємство приділяє значну увагу питанням мінімізації впливів на навколишнє природне середовище.

Екологічна політика підприємства засвідчує його спрямування на забезпечення екологічної безпеки та створення якісної продукції з поліпшеними екологічними характеристиками, прагне до максимального збереження ресурсів та мінімізації негативних впливів бізнес-діяльності на навколишнє середовище, досягнення високого рівня екологічної безпеки процесів виробництва та споживання продукції, формування ринку екологічно чистої продукції.

Всі процеси, пов’язані з виробництвом (показники якості та безпеки продукції), пакуванням та зберіганням лакофарбових матеріалів виробництва ТОВ «ВЕМАКО» відповідають вимогам державних норм та норм санітарного законодавства України, що підтверджено висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи, протоколами випробувань, паспортами безпеки препаратів, які входять до складу продукції, іншою відповідною документацією.

Склад лакофарбових матеріалів сформований з безпечних для людини та довкілля інгредієнтів, більшість з яких вироблена в країнах ЄС.

Лакофарбові матеріали не містять летких органічних вуглеводнів, сполук важких металів, небезпечних для людини та навколишнього середовища речовин, алкілфенол етоксилатів, перфторованих алкілсульфонатів, фталатів та етиленгліколю. Показники вмісту формальдегіду, ЛОС та сполук ізотиазоліонів не перевищують показників, допустимих екологічними критеріями.

Матеріал ємностей, в які розфасовується продукція, придатний для повторної переробки. Етикетки містять необхідне маркування та інформацію для користувача.

Перевірено та сертифіковано