Кава – напій, що виготовляється зі смаженого насіння плодів – «бобів» кавового дерева або кавових зерен. Цей напій найбільше цінується через виражену збадьорливу дію, завдяки вмісту алкалоїдів кофеїну. Кава культивується з давніх часів і займає важливе місце в кулінарних традиціях багатьох культур світу.

Екологічно сертифікована кава смажена у зернах та мелена ТМ Gufo Verde, Jamero, Gusto di Festo, Ethno Kava виробляється ТОВ «Фенікс Інвест Трейд» з моно сортів та суміші різних сортів кави без додавання будь-яких добавок (ароматизаторів, посилювачів смаку, консервантів тощо).

Оцінювання кави здійснювалося за схемою згідно з ISO 14024 на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.053:2013 Кава. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Відповідність цьому стандарту 40 найменувань продукції виробництва ТОВ «Фенікс Інвест Трейд» підтверджено екологічним сертифікатом № UA.08.002.485.

ТОВ «Фенікс Інвест Трейд» було створено у 2016 році, з орієнтацією на екологічне та якісне виробництво кави. Основні пріоритети товариства – задовольнити індивідуальні вподобання споживача в сегменті якісної свіжеобсмаженої кави вітчизняного виробництва.

На виробництві запроваджено суворий контроль якості сировини, дотримання санітарного законодавства та система управління безпечністю харчових продуктів.

Екологічна політика товариства спрямована на виробництво смаженої каві у зернах та меленої з поліпшеними екологічними характеристиками, заощадливе використання ресурсів, зменшення обсягів утворюваних відходів споживання та захист довкілля.

Вся продукція ТОВ «Фенікс Інвест Трейд» виробляється на сучасному обладнанні лише з кавових зерен найвищої якості. Технологія обробляння дозволяє зберегти їх природну користь.

Результати лабораторних досліджень підтверджують відсутність у готовій продукції ГМО. Виробник забезпечує сталість постачальників та системний контроль кавових зерен за показниками безпеки згідно вимог критеріїв екологічного стандарту, що в 5-10 разів більш жорсткіші ніж допустимі показники згідно чинного санітарного законодавства України.

Готова продукція запаковується в трьохшаровий пакет з зіп-застібкою та дегазаційним клапаном, що якнайкраще зберігає властивості кави і підлягають до утилізації за доступними в Україні технологіями.

Детальніше про екологічно сертифіковану каву смажену у зернах та мелену виробництва ТОВ «Фенікс Інвест Трейд» можна дізнатися на сайті компанії www.kavacraft.com

Перевірено та сертифіковано