Компанія «ЕЛЬФА ЛАБОРАТОРІЯ» отримала екологічний сертифікат №UA08.002.409 на косметичні засоби, призначені для догляду за дитячою шкірою серії «Dr.Sante Baby», а саме: дитячий крем «Dr.Sante Baby», зволожуюче молочко для тіла «Dr.Sante Baby», захисний крем під підгузок «Dr.Sante Baby», дитяче мило, м'який дитячий шампунь, пінка-шампунь від маківки до п'яточок, засіб для купання «Солодких снів», піна для ванн «Dr.Sante Baby».

Екологічний сертифікат згідно ISO 14024 свідчить про поліпшені характеристики косметичних засобів відносно їх потенційних впливів на стан навколишнього середовища та здоров’я дитини згідно вимог екологічних критеріїв.

Екологічні критерії української програми екологічного маркування для косметичних засобів СОУ ОЕМ 08.002.12.007:2014 є нормативно-технічним документом, адаптованим до права ЄС та критеріїв що визначають переваги косметичних засобів за програмами екологічного маркування ЄС та країн Європи.

Екологічні критерії для косметичних засобів визначають показники поліпшених характеристик продукції цієї категорії, зокрема такі як використання сировини натурального походження з жорстким вхідним контролем якості, відсутність у складі мутагенних, канцерогенних та ембріотоксичних речовин, біоакумулятивних барвників та UV-фільтрів, ПАВ не здатних до повного біологічного розкладання. Вимогами екологічних критеріїв введено заборону на вміст 1200 хімічних речовин та обмеження вмісту 168 хімічних речовин у т.ч., ароматичних речовин – алергенів та інші.

З огляду на те, що дитяча шкіра ніжніша та значно більш подразлива, аніж шкіра дорослих людей, її проникна здатність дуже висока, а захисна функція ще недосконала - в основу засобів по догляду за дитячою шкірою серії «Dr.Sante Baby» входять лише м’які, гіпоалергенні компоненти рослинного походження. Продукція серії «Dr.Sante Baby» не містить, барвників та парабенів, кремові засоби не містиять вазеліну та мінеральних олій, засоби для миття позбавлені лаурет- та лаурілсульфатів натрію, які порушують природній бар’єр шкіри, висушуючи її та роблячи схильною до алергічних реакцій.

На виробництві впроваджені та працюють системи управління, які сертифіковані згідно вимог міжнародних стандартів управління якістю (ISO 9001) та належної виробничої практики виготовлення косметичної продукції згідно (ISO 22716). Відбір постачальників сировини, інгредієнтів та пакувальних матеріалів на виробництві здійснюється за чітко встановленими критеріями і системно контролюється.

Група компаній «Ельфа» веде свою історію з 1997 року (від початку заснування ЗАТ «Ельфа»), і сьогодні є однією з провідних і найбільших вітчизняних виробників косметичних засобів і товарів для дому.

«Ельфа» - одна з небагатьох компаній на косметичному ринку України, яка охоплює повний цикл виробництва і дистрибуції косметичних засобів. Серед стратегічних пріоритетів групи - постійне розширення асортиментного ряду компанії, використання інноваційних технологій у виробництві, вдосконалення бізнес-процесів, розвиток нових напрямків діяльності, серед яких - вихід на міжнародні ринки. Об'єктивною оцінкою її діяльності є отримання нагород вітчизняних і зарубіжних рейтингів.

Детальніше про продукцію та діяльність компанії «ЕЛЬФА ЛАБОРАТОРІЯ»: www.elfa.ua

Перевірено та сертифіковано